З чемпіонатів світу – з нагородами

today 14.10.2019 query_builder 08:43 remove_red_eye 101 bookmarks Новини

З 10 по 13 жовтня в Узбекистані відбувся Чемпіонат світу із самбо серед юнаків (U-18) та юніорів (U-20). У Ташкент відправилась й досить солідна українська делегація.

Й виступили наші самбісти дуже добре. Серед нагороджених був і представник Києво-Святошинського району. У ваговій категорії до 87 кілограмів вдало виступив вишнівчанин Богдан Пушенко, який здобув бронзову медаль серед юнаків.

А 13 жовтня у Осаці (Японія) завершився Чемпіонат світу із сумо. У головному старті року взяли участь більше 200 борців із 31 країни.

На чемпіонаті було розіграно 12 комплектів нагород (по шість у чоловіків та жінок) у п’яти вагових категоріях. Також відбулися командні турніри «стінка на стінку».

Чудово виступила уславлена вишнівчанка Світлана Ярьомка, яка у безкомпромісній боротьбі виборола золоту медаль Чемпіонату світу.

У командних жіночих змаганнях збірна України, у складі якої теж була Світлана Ярьомка, посіла почесне третє місце із 14 команд-учасниць. Щиро вітаємо спортсменів, їх тренерів із заслуженими нагородами. Будемо сподіватися, що невдовзі за підтримки міської влади з’явиться дохьо для тренувань молодих суматоріїв.

92 запитів за 0,266