Із чемпіонату України – з медалями

today 07.02.2021 query_builder 12:20 remove_red_eye 164 bookmarks Новини

З 4 по 7 лютого Харків приймає чемпіонат України з боротьби самбо серед юніорів. Змагання відбуваються у місцевому Палаці спорту й зібрали майже шістсот спортсменів із 22 регіонів України.

У суботу визначилися призери зі спортивного самбо серед юніорів і юніорок (до 20 років).

Серед борців, які представляли Київщину, хороші результати показали вихованці вишнівської школи боротьби.

У ваговій категорії 59 кг друге місце посіла Ольга Дріг із районного ДЮСШ, яка у фінальному поєдинку поступилася представниці Івано-Франківщини Марії Куневич.

Гідно представили Вишневе і хлопці: у ваговій категорії 88 кг третє місце посів Богдан Пушенко, також бронзову медаль здобув Антон Плахотник (+98 кг).

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним виступом на престижних змаганнях, які є відбірковими на чемпіонат Європи у цій віковій категорії.