З другої спроби депутати обрали голову Київської обласної ради

today 27.11.2020 query_builder 18:19 remove_red_eye 818 bookmarks Новини

Під час пленарного засідання першої сесії Київської обласної ради VIII скликання, яке відбулося сьогодні, 27 листопада, депутати насамперед внесли зміни до складу лічильної комісії.

Після цього народні обранці перейшли до обговорення питання з висунення кандидатур на посаду голови Київської обласної ради. Як і на минулому засіданні, від Київської обласної організації політичної партії «Слуга народу» на посаду голови Київської облради було запропоновано Олександра Склярова, а від Київської обласної організації політичної партії «За майбутнє» - Ярослава Москаленка.

Далі було проведено голосування. Депутати голосували фракціями. У бюлетень вносилося прізвище лише одного кандидата (насамперед голосували за того, кого озвучили першим - тобто по мірі надходження пропозицій). Першою була озвучена кандидатура О. І. Склярова. Коли черга голосувати дійшла до представників партії «За майбутнє», на трибуну піднявся Ярослав Москаленко і оголосив, що він знімає свою кандидатуру. Представники партій «За майбутнє» і «Європейська солідарність», не проголосувавши, залишили залу засідань. Тож, у голосуванні взяли участь лише 44 обранці. І ось оголошуються результати виборів голови Київської обласної ради. За кандидатуру Олександра Склярова проголосувало 44 депутати. Таким чином, новим головою Київської обласної ради обрано першого заступника голови КОДА, представника партії «Слуга народу» Олександра Івановича Склярова.

З огляду на результати голосування очевидний і формат новоутвореної коації - "Слуги народу", "ОПЗЖ" та "Батьківщина".

У роботі першої сесії Київської обласної ради знову оголошено перерву.

Власна інформація "Нове передмістя. Журнал Київщини".

92 запитів за 0,252