З колекцією Британського музею можна ознайомитися онлайн

today 13.05.2020 query_builder 06:57 remove_red_eye 72 bookmarks Новини

Приклад гідний наслідування продемонстрував Британський музей – в умовах карантину цей заклад виклав у відкритий доступ колекцію експонатів, за допомогою яких можна дізнатися про історію розвитку людської цивілізації протягом двох мільйонів років. Відвідувачі зможуть ознайомитися з історією Африки, Америки, Китаю, більше дізнатися про тваринний світ різних континентів, інформує “КиевVласть”.

Зараз на офіційному сайті музею вже доступні більше 4,5 мільйонів різноманітних об’єктів, а це близько половини колекції музейного закладу. Як повідомляють представники музею на сторінці у Facebook, в експозиції представлено більше 1,9 мільйона фотознімків, до кожного з яких додано інформацію для більш зручного пошуку і ознайомлення з матеріалами.

Будь-хто, у будь-якій точці світу, де є інтернет, може нині віртуально пройти залами Британського музею. Предмети мистецтва відсортовані за категоріями і стосуються історичних досягнень різних континентів, цивілізацій. Також мова йде переосмислення філософських ідей про життя і смерть, бажання, кохання, ідентичність.

На сайті музею представлено пошук предметів мистецтва за ключовими словами, історичними особами, місцями.

Фото: britishmuseum.org

Дивись колекцію за посиланням:

ПОСИЛАННЯ

92 запитів за 0,258