З медалями з престижного турніру

today 25.10.2020 query_builder 11:57 remove_red_eye 51 bookmarks Новини

Нещодавно у Національному парку "Межигір'я" вперше відбувся Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед дітей U-13 та Кубок Відкритої Дитячої Ліги Боротьби серед дітей U-11.

На змагання завітали близько 500 спортсменів з різних міст та сіл України.

Гідно виступили на цих турнірах борці спортивного клубу «Олександр Невський».

Серед одинадцятирічних не було рівних Давиду Акіншеву (вагова категорія 38 кг) та Матвію Дубині (59 кг), які заслужено посіли перше місце. Троє спортсменів піднялися на третю сходинку п’єдесталу пошани - Арнаут Деніз (35 кг), Бабенко Данило (42 кг), Мельничук Данило (47 кг) здобули бронзові медалі.

У Чемпіонаті України серед тринадцятирічних перемогу святкували Микола Левченко (32 кг) та Владислав Покотило (53 кг), друге місце посів Владислав Ковтун (42 кг), третє місце вибороли Пономаренко Андрій (38 кг) та Скрипник Максим (38 кг).

В командному заліку Чемпіонату України U-13 команда Київської області посіла друге місце, поступившись лише киянам.

Наші борці ретельно готувались до цих змагань. Адже нещодавно вони провели навчально -тренувальний збір, наполегливо щоденно тренувалися, правильно харчувалися, а найголовніше - виконували всі настанови тренерів.

Вітаємо юних спортсменів, тренерів Дмитра Пікалова та Олександра Кузнецова за прекрасний виступ, а президента клуба Олександра Буряка за вагомий вклад в греко-римську боротьбу Київської області.