З престижних турнірів – з медалями (Крюківщина)

today 28.02.2021 query_builder 07:27 remove_red_eye 123 bookmarks Новини

В Олімпійському коледжі ім. Івана Піддубного у Києві 27 лютого пройшов Зональний Чемпіонат України (Північ) з греко-римської боротьби, в якому взяли участь спортсмени 2006-2008 років народження.

Прекрасно виступили на цьому турнірі борці із Крюківщини. Вихованці Дмитра Пікалова та Олександра Кузнєцова здобули п’ять нагород. Золоті нагороди вибороли Антон Петрина (вагова категорія 100 кг) та Руслан Кищенко (48 кг), бронзові – Владислав Ковтун (48 кг), Максим Скрипник (41 кг) та Андрій Пономаренко (41 кг).

А 26-27 лютого у Миколаєві проходив Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам’яті олімпійського чемпіона Івана Богдана.

Вихованці СК «Олександр Невський» на цьому турнірі здобули дві медалі. Срібним призером став Данило Кореєв (55кг), бронзовим - Ярослав Лавров (130кг).

Вітаємо спортсменів спортклубу «Олександр Невський», їх тренерів з чудовим виступом на престижних змаганнях.