З Василькова до Києва запустять пряму електричку

today 27.08.2021 query_builder 06:53 remove_red_eye 729 bookmarks Новини

Київська облдержадміністрація повідомила, що з міста Василькова, що розташоване в 25 кілометрах від столиці, незабаром запустять пряму електричку до Києва. Як зазначала міська голова Василькова Наталія Баласинович, маршрут «Васильків-Київ» займатиме 37 хвилин. Це має розвантажити місто від заторів та скоротити тривалість шляху до мінімального, інформує itc.ua.

Зараз же, щоб мешканцям Василькова скористатися приміським потягом у напрямку Києва, потрібно дістатися на маршрутці до станції «Васильків-1», що розташована у селі Калинівка, або до Глевахи.

Зазначимо, що будівництво колії для приміських електропотягів на маршруті Васильків-Київ вже триває. Строки завершення проєкту поки що не називають.

Також пресслужба Київської ОДА повідомила, що очільник області відвідав презентацію швейцарської електрички Stadler FLIRT. Саме поїзди такого класу «Укрзалізниця» планує використовувати на маршрутах приміського сполучення в рамках реалізації проєкту City Express.

Загалом Kyiv City Express обслуговуватиме шість напрямків Київської агломерації: Вишгородський, Богуславський (Трипілля, Кагарлик, Миронівка), Ніжинський (Бровари, Бобровиця, Носівка), Яготинський (Бориспіль, Березань), Узинський (Боярка, Вишневе, Васильків, Фастів, Біла Церква) та Клавдієвський (Ірпінь, Буча, Ворзель, Немішаєве). Перші поїзди «Укрзалізниця» планує отримати та запустити на маршрутах київського вузла до кінця 2022 року.

Фото - itc.ua Відео - КОДА

">

92 запитів за 0,160