За допомогою шахрайської схеми заволодів комунальною власністю у Білій Церкві

today 22.10.2021 query_builder 18:29 remove_red_eye 135 bookmarks Новини

Слідчі Білої Церкви повідомили про підозру столичному мешканцю за шахрайські дії з земельними ресурсами. З'ясовано, що 56-річний чоловік незаконно заволодів нежитловими приміщеннями понад 300 кв. м, які розташовані по вул. Б. Хмельницького в Білій Церкві. Лиходія навіть не зупинило, що приміщення знаходяться у комунальній власності та належать на праві власності громаді Київщини, інформує поліція Київської області.

У подальшому слідчі встановили, що чоловік використав завідомо підроблені документи для реєстрації за ним права власності на ці нежитлові споруди. Для цього він вступив у злочинну змову з державним реєстратором одного з підприємств, на той час Васильківського району.

Державний реєстратор за допомогою цифрового підпису вчинив реєстраційну дію для реєстрації прав власності на нерухоме майно на користь шахрая.

Внаслідок такої незаконної діяльності, діями зловмисника Київській обласній раді завдано майнової шкоди на суму понад 14 млн грн, що оцінюється згідно діючого законодавства як вчинення злочину в особливо великих розмірах.

Слідчі повідомили чоловіку про підозру за ч. 4 ст. 190 (шахрайство) та ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Зазначимо, за шахрайство в особливо великих розмірах чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Фото - поліція Київської області

92 запитів за 0,245