Заборона на імпорт курятини з України найближчим часом буде знята

today 27.02.2020 query_builder 17:08 remove_red_eye 95 bookmarks Новини

Як повідомляє «Миронівський хлібпродукт» на офіційній сторінці у Facebook, більше 12 країн світу раніше заборонили на імпорт курятини з України у зв'язку зі спалахом пташиного грипу, який на початку січня було зафіксовано на підприємстві «Хутір» у Вінницькій області, повідомляє «Ліга закон».

Радник голови правління МХП з зовнішньоекономічних питань Дмитро Лось пояснив, що країни ЄС діють відповідно до регламенту Світової організації з охорони здоров'я тварин (World Organisation for Animal Health). Згідно з ним на території, де було виявлено спалах пташиного грипу, необхідно провести зачищення та оголосити карантин тривалістю в три місяці.

«В цей час відбувається ретельний нагляд за територією та птицею. Після цього будь-яка країна може направити до України своїх представників з метою перевірки якості та ефективності заходів, що були вжиті країною, з метою подолання наслідків пташиного грипу та упередження його спалахів на майбутнє», - повідомив Дмитро Лось.

Він підкреслив, що Україна діє у повній відповідності до міжнародних норм та стандартів, ввела програму активного нагляду та повністю контролює якість продукції. Дмитро Лось також наголосив, що в Євросоюзі вже найближчим часом мають переглянути своє рішення на користь України.

Нині ЄС частково зняв заборону на ввезення м‘яса птиці. Україна очікує на офіційне повідомлення з боку Євросоюзу, яке має відновити експорт української продукції. Про це повідомив Посол України в ЄС Микола Точицький.

Тож, поки не пізно, українцям варто закупити м'ясо птиці та яйця за більш прийнятною ціною, адже із відновленням експорту ціни на ці продукти поповзуть вверх.

92 запитів за 0,227