Закрито 5300 гральних закладів

today 26.12.2019 query_builder 11:28 remove_red_eye 103 bookmarks Новини

В Україні закрили 5300 гральних закладів, конфіскували близько 4500 одиниць обладнання приблизно на 51 млн грн та відкрили 250 кримінальних проваджень за фактом зайняття гральним бізнесом.

Про це в ефірі "Громадського радіо" повідомив голова Громадської ради при МВС України, радник міністра внутрішніх справ України Володимир Мартиненко, інформує Цензор.НЕТ.

"Їх вже немає. Всі заклади закриті. А якщо виявиться, що десь такий заклад працює, я просив би повідомляти в поліцію, щоб він перестав працювати в ту саму мить", — сказав радник міністра.

На запитання ведучої, чому тільки зараз активізувалась боротьба із гральними закладами, Мартиненко відповів так:

"До останнього часу в Україні діяла постанова уряду, яка дозволяла займатись лотерейною діяльністю — продавали лотереї, електронні в тому числі. А після тих настанов, які надійшли від президента, уряд скасував цю постанову, і тепер немає жодних легальних підстав, щоб займатись такою діяльністю.

Зараз, у зв’язку з тим, що у нас був провалений закон щодо легалізації грального бізнесу, правила не були встановлені. Відповідно, президент доручив уряду розібратися із ситуацією, яка є на ринку гральних закладів. Уряд скасував постанову, і відповідно, правоохоронці почали виконувати рішення уряду — заклади почали закриватись", - пояснив він.

92 запитів за 0,268