Запроваджується щорічна премія учасникам ЗНО з найвищим результатом

today 30.12.2020 query_builder 13:14 remove_red_eye 144 bookmarks Новини

Необхідно заохочувати та матеріально підтримувати обдарованих учнів, які своїми досягненнями у навчанні сприяють підвищенню авторитету нашої держави на міжнародній арені та засвідчують високий рівень освіти в Україні. На цьому наголосив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, коментуючи необхідність запровадження щорічної премії учасникам ЗНО з найвищим результатом, повідомляє сайт МОН.

До речі, 28 грудня цього року уряд схвалив проєкт Указу Президента України про Премію учасникам зовнішнього незалежного оцінювання, які здобули повну загальну середню освіту та отримали максимальну кількість балів за результатами ЗНО. Відповідно до Регламенту КМУ, проєкт Указу переданий на підпис Президенту України.

Проєктом документа передбачається заснування 20 щорічних премій, які виплачуватимуться одноразово. Кожна премія становитиме 5 тис грн.

Премії призначатимуться відповідно до результатів ЗНО найуспішніших учасників, які набрали 200 балів із двох і більше навчальних предметів.

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року розпочнеться 5 січня й триватиме до 19 січня включно.

87 запитів за 0,180