Запущено чат-бот департаменту екології та природних ресурсів Київської ОДА

today 18.06.2020 query_builder 19:12 remove_red_eye 494 bookmarks Новини

Департамент екології та природних ресурсів Київської ОДА нещодавно запустив офіційний інформаційний канал: спеціальний чат-бот в Telegram та у Messendger.

Його розробляли майже пів року. «Канал створено заради налагодження прямого зв’язку з мешканцями Київщини, – розповідає заступник голови Київської обласної державної адміністрації Євген Калінін. – Намагаємося оперативно інформувати громадськість про стан довкілля, допомагати їм у вирішенні й екологічних питань та швидко отримувати зворотний зв’язок щодо нагальних екопроблем», інформує пресслужба Київської облдержадміністрації.

Чат-бот і назвали ЄноТік. Його можна знайти на офіційній сторінці Департаменту: http://ecology-kievoblast.com.ua/ чи в додатку Telegram за ім’ям @ecoecobotbot.

Нині він пропонує оперативні дані про стан атмосферного повітря у 13 містах Київської області, також програма дозволяє отримати консультацію з адміністративних послуг: про дозволи на викиди речовин, що забруднюють середовище, декларації про відходи, оцінку впливу на довкілля, стратегічну екологічну оцінку.

Крім того, можна дізнатися як правильно подати скаргу щодо порушення екологічного законодавства та дізнатися про наявність дозвільних документів на конкретному підприємстві.

За допомогою ЄноТіка можна подавати пропозиції та звернення до Департаменту екології та природних ресурсів.

Програма поступово розвиватимуть та вдосконалюватимуть.

87 запитів за 0,181