Затримали посадовця Держгеокадастру за отримання неправомірної вигоди

today 25.06.2020 query_builder 08:43 remove_red_eye 731 bookmarks Новини

Працівники слідчого управління поліції Київщини спільно з Департаментом стратегічних розслідувань та за процесуальним керівництвом прокуратури області задокументували факт отримання неправомірної вигоди посадовцем Держгеокадастру в Київській області та його пособника, повідомляє Києво_Святошинський відділ поліції.

Нині двох фігурантів справи затримано у порядку ст. 208 КПК України.

Правоохоронцями встановлено, що 33-річний керівник міськрайонного управління у Києво-Святошинському районі та м. Ірпені Держгеокадастру, використовуючи своє службове становище, під час оформлення відповідної документації на земельні ділянки, вимагав надати неправомірну вигоду, а говорячи простою мовою хабаря, в розмірі 48500 грн.

У свою чергу посадовець запропонував «свої послуги»: щоб пришвидшити реєстрацію 97 земельних ділянок – заплатити по 500 грн за кожну, тоді він не буде чинити бюрократичних перепон під час їхнього оформлення. Щоб себе не компрометувати - працівник установи залучив до оборудки ще одну людину.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України - прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Вирішується питання щодо оголошення підозри затриманим. Запобіжний захід для них обиратиме суд.

87 запитів за 0,286