Затримано двох вимагачів

today 25.01.2020 query_builder 11:35 remove_red_eye 81 bookmarks Новини

Півтора роки тому працівника поліції було звільнено з лав Національної поліції України за отримання неправомірної вигоди, а говорячи простою мовою – за хабар. Але якимось дивом хабарник зміг через суд поновитися на посаді, повідомляє Києво-Святошинський відділ поліції.

Але весь цей час він не лише відновлювався на роботі, а й разом з раніше судимим за вимагання, хуліганство та незаконний обіг зброї поплічником організував оборудку – вимагав від підприємця 130 тисяч доларів начебто за захист від кримінальних «наїздів».

Як розповів правоохоронцям підприємець із Петропавлівської Борщагівки, наприкінці минулого року він отримав похоронний вінок з погрозами. Чоловік, щоб врятувати своє життя та здоров’я своїх близьких, одразу звернувся до правоохоронних органів.

За цим фактом поліцейські внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про кримінальне правопорушення, передбачене ст.189 (вимагання) Кримінального кодексу України і розпочали проводити низку відповідних оперативно-розшукових заходів.

Спочатку, шантажуючи підприємця, зловмисники вимагали 50 тисяч доларів, діючи так, ніби потерпілого «замовили » представники з кримінальних кіл.

Псевдорятівником виявився колишній водій-охоронець борщагівця, який несподівано запропонував йому свою «допомогу». Але для того, щоб вирішити це питання, потрібно було сплатити частину від потрібної суми.

Затримали їх під час отримання першої частини грошей у сумі 40 тисяч доларів.

Саме цей чоловік, якому довіряв потерпілий, виявився вимагачем.

Встановлено, що працівник поліції разом зі своїм товаришем спланували, організували та брали участь у вимаганні.

Нині зловмисники затримані у порядку ст. 208 КПК України.

Вирішується питання про оголошення підозри чоловікам. Міру запобіжного заходу для них обиратиме суд.

Досудове розслідування триває.

92 запитів за 0,236