Затримано головного державного ревізора-інспектора Головного управління Державної податкової служби у Київській області

today 26.03.2021 query_builder 21:09 remove_red_eye 429 bookmarks Новини

423 тис. гривень - за зменшення штрафних санкцій. Як повідомляє Київська міська прокуратура, наразі затримано головного державного ревізора-інспектора ГУ ДПС у Київській області за фактом вимагання та одержання 423 тис. гривень неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, службовець вимагав вказані кошти від представника підприємства, що спеціалізується на постачанні медичних товарів, за зменшення розміру штрафних санкцій. Так, під час планової перевірки були виявлені порушення податкового законодавства.

Так, за словами інспектора, у разі прийняття такої пропозиції розмір штрафних санкцій для підприємства складатиме 50 тис. гривень, а у разі відмови – 7 млн гривень.

У подальшому на вимогу посадовця вся сума неправомірної вигоди була перерахована на рахунок підконтрольного підприємства з метою подальшого обготівковування.

26 березня 2021 року після одержання вказаних коштів на рахунки підконтрольного товариства та передачі підписаного акта податкової перевірки службовець був затриманий неподалік місця роботи.

Наразі вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу.

Слідчі дії тривають. Встановлюються можливі співучасники злочину.

Викрито правопорушення прокурорами спільно зі слідчими ТУ ДБР, розташованого в м. Києві та оперативними працівниками Головного оперативного управління ДБР.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Фото - Київська міська прокуратура

92 запитів за 0,234