Завдяки норвезькому меценату в обласній дитячій лікарні, що в Боярці, з’явилося унікальне обладнання для проведення складних операцій

today 16.03.2021 query_builder 07:51 remove_red_eye 174 bookmarks Новини

Про це повідомляє сайт Київської облради. Норвезький бізнесмен, громадський діяч і меценат Томас Муєн, разом зі своїми друзями, допомогли комунальному закладу Київської обласної ради "Київська обласна дитяча лікарня", що у Боярці, придбати унікальний апарат - хірургічний багатофункціональний діатермокоагулятор.

"Він стане просто незамінним під час виконання широкого спектру хірургічних втручань, особливо при складних операціях дасть можливість запаювати судини та зупиняти кров", - йдеться у повідомленні на сторінці Фейсбук лікарні.

Також зазначається, що це дороговартісне сучасне медичне обладнання (електрохірургічний апарат ARC 250) німецького виробника BOWA, сертифіковане в Україні. Його ціна - 200 тисяч гривень.

Томас Муєн надає підтримку лікарні близько двох років. За цей час завдяки меценату придбано кардіологічний монітор та шприцевий інфузійний насос.

Щоб придбати хірургічний багатофункціональний діатермокоагулятор, Томас Муєн ініціював збір коштів. Купити апарат для лікарні, що рятує життя, погодилися його друзі.

"Отримати такий дарунок для лікарні - надзвичайна подія. Тож висловлюємо безмежну вдячність за надану можливість придбати сучасне професійне обладнання і завдяки цьому дати можливість нашим лікарям працювати ще більш ефективно та за щиру любов до маленьких українців!", - зазначають медики.

Фото - Київська обласна дитяча лікарня

92 запитів за 0,239