Завітайте на вихідні у Межигір‘я в кінологічний центр «Антеус»

today 10.09.2021 query_builder 07:55 remove_red_eye 694 bookmarks Вікенд, Новини

Якщо ви любите собак, то це місце припаде вам до душі. Адже тут створено справжній рай для тварин. У кінологічному центрі «Антеус» можна не тільки подивитися на рідкісні породи собак, та взаємодіяти з ними, наприклад, побігати разом. Як кажуть фахівці, тут ідеальні умови для собак: ветеринарна клініка, грумер-салон, поле для прогулянок, смуга перешкод, тренажерна зала і навіть басейн для собак, інформує управління туризму Київської ОДА.

З 2014 року кількість собак значно збільшилася у зв’язку з тим, що саме цей кінологічний центр один з перших почав дресирувати собак для бійців на Сході. Зараз тут тренують собак для бойових дій — рятувати людські життя, шукати вибухівку.

Екскурсії в «Антеус» проводять професійні кінологи щодня з 10-ї до 18-ї. Серед вихованців більше 80 порід собак — тибетські (яких ви не побачите ніде, крім Межигір’я та Китаю) й англійські мастіфи, бельгійські, кавказькі, середньоазіатські, східноєвропейські вівчарки, ньюфаундленди й багато інших.

Особливості цього центру в тому, що будували центр дуже ретельно да з душею. Керували самі кінологи. Головним було те, щоб собаки жили, росли та тренувались у комфорті.

Фото - управління туризму Київської ОДА

92 запитів за 0,164