Завітайте у Ходосівку на етнофестиваль «Єдність»

today 24.09.2021 query_builder 13:46 remove_red_eye 668 bookmarks Новини

У Ходосівці цими вихідними в аутлет-містечку «Мануфактура» відбудеться унікальний етно-фестиваль «Єднання», приурочений до Всесвітнього дня туризму.

На вас чекає два насичених дні, коли ви з головою поринете в українську культуру та відкриєте для себе унікальні сторони українського вбрання, інформує управління туризму Київської ОДА.

Ви зможете відвідати виставку старожитностей "Дерево життя Українського роду", фотовиставку проєктів «Батьківська Хата. Homestead» та ознайомитися з проєктом «Від Лялі до Кралі».

Зокрема, «Батьківська Хата. Homestead» - це фотоісторії моделей, вдягнутих у правильно зібраний стрій кінця ХІХ - початку XX століть.

Проєкт «Від Лялі до Кралі» - традиційні стилізовані дівочі та весільні вінки, виготовлені за технологією наших прабабусь близько 100 років тому.

Також на фестивалі всі бажаючі зможуть відвідати майстер-клас з гончарства від Творчої майстерні «Світлиця» і майстер-клас з аргентинського танго від Клубу Tango Blast Юрія Кадирова та Катерини Кузьменко.

Побувати на дефіле в українському автентичному вбранні з колекції Мили Вишиванки в рамках Етно-проєкту «СКРИНЯ» та виступ фольк-гурту «ЯсноКрасно».

А ще відбудеться дегустація українських вин від провідних топових виробників, яку проведе засновниця винного бутику «Wine egoist» Олександра Міненко-Декамп.

Фото - управління туризму Київської ОДА

93 запитів за 0,186