Завтра на Київщині вводяться обмеження «жовтої» зони, понад 600 закладів освіти можуть зачинити

today 22.09.2021 query_builder 09:39 remove_red_eye 776 bookmarks Новини

Із 00 год. 00 хв 23 вересня на Київщині почне діяти «жовтий» рівень епідемічної небезпеки. У зв’язку з цим у регіоні працюватимуть тільки ті заклади освіти, де вакциновано понад 80% людей у колективі, інформує Київська облдержадміністрація.

Таке рішення прийняла обласна комісія з питань ТЕБ і НС на підставі рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС 21 вересня. Про це повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Ситуація з COVID-19 у регіоні погіршується. Фіксуємо понад 200 нових інфікованих на добу. Саме тому з четверга в регіоні почнуть діяти протиепідемічні заходи. Серед нововведень «жовтої» зони епіднебезпеки – заборона відвідування закладів освіти, у яких немає 80% вакцинованих у колективі. Тож у наших педагогів залишилось дуже мало часу, щоб ситуацію виправити та забезпечити повноцінну роботу освітньої сфери. Ті садочки, школи, заклади професійно-технічної та фахової передвищої освіти й університети, які не дотримаються цієї вимоги, будуть зачинені. На онлайн-навчання дітей цього разу переводити не будуть. Це справедливе та необхідне рішення, адже доступ до вакцинації освітяни отримали ще в квітні», – підкреслив Василь Володін.

На Київщині функціонує 1255 закладів освіти, де працює сумарно 52432 особи. Зараз в регіоні роботу в «жовтій» зоні епіднебезпеки зможуть продовжити 653 заклади. Серед них: 48% дитсадків; 57% шкіл; 48% позашкільних закладів освіти; 86% закладів професійно-технічної освіти.

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,193