Зелений чай може покращити зір

today 16.11.2020 query_builder 09:27 remove_red_eye 79 bookmarks Новини

Чашка зеленого чаю може суттєво вплинути на зір людини. У дослідженні, проведеному вченими з Каліфорнійського університету, брали участь добровольці, які вживали чай хоча б раз на день. Результати показали, що у любителів чаю на 74% менше шансів захворіти на глаукому. Але мова йшла тільки про тих, хто вживав гарячий чай, а ті, хто пив чай з льодом, не мали такої переваги. Учені поки не можуть дати відповідь на запитання про зв'язок між гарячим зеленим чаєм і глаукомою, повідомляє Країна здоров’я.

Однак слід зазначити, що він містить біологічно активні речовини. Деякі з них включають поліфеноли, такі як флавоноїди і катехіни, які є потужними антиоксидантами. Ці поживні речовини допомагають зменшити кількість шкідливих вільних радикалів в нашому організмі, а також захищають наші клітини і молекули від пошкоджень.

Зелений чай може поліпшити роботу мозку, адже містить певну кількість кофеїну, який додає бадьорості, але не змушує вас нервувати. Він збільшує спалювання жиру і фізичну працездатність. Чай містить антиоксиданти, які можуть знизити ризик деяких видів раку, особливо молочної залози, простати і кишечника.

92 запитів за 0,263