Зеленський розпочинає реформувати ЗСУ

today 27.06.2019 query_builder 08:34 remove_red_eye 122 bookmarks Новини

Президент України В. Зеленський заявив, що з наступного року в нашій країні розпочнеться впровадження стандартів та процедур НАТО у діяльності ЗСУ і вже зараз необхідно підвищити престиж військової служби і заробітні плати військовослужбовцям.

Про це Володимир Олександрович наголосив під час зустрічі з головнокомандувачем Збройних сил України Русланом Хомчаком, пише «Українська правда» з посиланням на прес-службу глави держави.

До речі, президент розглянув та узгодив документи, якими встановлено порядок застосування Збройних сил та інших складових сил оборони.

Зокрема, щодо стратегічних цілей, завдань і складу ЗСУ, їхню потребу в озброєнні та військовій техніці, матеріально-технічних засобах, фінансових та інших ресурсах, необхідних для виконання поставлених завдань.

"Ця робота не повинна бути імітацією, а стати реальними кроками реформування української армії відповідно до стандартів Північноатлантичного альянсу. При цьому ми повинні пам’ятати, що основною цінністю є людина", – сказав він.

Президент наголосив, що у зоні проведення ООС слід забезпечити належні умови життєдіяльності особового складу всіх складових сектору безпеки та оборони, що беруть участь в бойових діях.

92 запитів за 0,240