Землю накриє магнітною бурею “червоного” рівня

today 29.08.2021 query_builder 09:32 remove_red_eye 280 bookmarks Новини, Таємні знання

Наша планета в ці останні дні літа повинна витримати удар геомагнітної бурі високого рівня. Такі порушення магнітосфери, коли відбувається обмін енергії сонячного вітру з космічним середовищем, негативно впливають на самопочуття багатьох наших співгромадян. Про це повідомляють у Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця, інформує "Главком".

Фахівці повідомляють, що вже 29 серпня магнітосфера буде в стані збудження. Сам удар припаде на 30 серпня, а піки його коливання будуть зафіксовані о 06:00 ранку останнього понеділка цього місяця. Зазначене астрономічне явище не тільки негативно впливає на самопочуття багатьох землян. Навіть техніка в такі дні, коли фіксуються геомагнітні коливання, відмовляється працювати. Сильні геомагнітні удари насамперед відчувають метеозалежні люди, а також ті, хто страждає від гіпертонії, серцево-судинних та інших хронічних захворювань. Тому в такі дні загострюються різні хвороби. Нагадує про себе серцевий ритм, раптово підвищується або знижується тиск. Самопочуття в такий час може погіршитися стан здоров’я навіть у тих, хто відчуває себе здоровим. Раптово виникає головний біль, нагадує про себе втома, з'являється дратівливість, апатія, погіршується сон. Тому не потрібно провокувати себе на стреси, сильні фізичні та емоційні навантаження. Складні проблеми слід перенести на інший час. При цьому потрібно висипатися, забути про алкогольні напої, не зловживати кавою і міцним чаєм. Не втомлювати свій організм жирною їжею і більше часу проводити на вулиці.

Фото із сайту "Главком"

Подивіться інші записи

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Білогородці, Боярці, Бучі, Вишневому, Віті-Поштовій, Гатному, Дмитрівці, Крюківщині, Личанці, Малютянці, Музичах, Обухові, Петрушках, Петропавлівській та Софіївській Борщагівках, Святопетрівському, Тарасівці, Шпитьках, Юрівці (17.09)

today 17.09.2021 remove_red_eye 305

Вишнева громада святкуватиме в Крюківщині

today 12.09.2021 remove_red_eye 1188

На трасі H-08 (Бориспіль, Переяслав…) згоріла вантажівка (є відео)

today 16.09.2021 remove_red_eye 1304

Зубр, останній представник диких биків Європи, є і в зоні відчуження

today 12.09.2021 remove_red_eye 95

У Броварах, Святопетрівському та Коцюбинському відкриють перші «активні» парки з віртуальним тренером

today 10.09.2021 remove_red_eye 127

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Білогородці, Бобриці, Бучі, Вишневому, Гореничах, Гурівщині, Жорнівці, Забір’ї, Княжичах, Круглику, Крюківщині, Малютянці, Михайлівці-Рубежівці, Обухові, Софіївській Борщагівці, Фастові, Шпитьках (23.09)

today 23.09.2021 remove_red_eye 188

90 запитів за 0,215