Живі дракони та чарівні дерева на ВДНГ

today 16.07.2020 query_builder 17:16 remove_red_eye 490 bookmarks Новини

До кінця липня на території ВДНГ працюватиме фентезі-парк “Дракони і чарівні дерева”, в якому представлені 26 видів міфічних істот. Тварини виготовлені в натуральну величину, рухають крилами, ричать.

Фентезі-парк просто неба «Живі дракони та Чарівні дерева» – це захоплююча виставка, що познайомить вас із ніби живими створіннями з відомих міфів і казок. Ви побачите драконів, що жили тисячі років тому, а також їхніх нащадків, які і досі знаходять своє відображення у сучасному мистецтві, літературі та у відеоіграх.

В експозиції представлені дракони, які мають власні імена: Фафніра, Джозаара, Смауга, Шен Ланга, Малефисенту, Спайксторма, Рюджина та інші, інформує “КиевVласть”.

Прообраз дракона Фафніра, приміром, взятий із скандинавської міфології та фільму “Кільце Нібелунгів”. Згідно легенди, у минулому цей дракон був людиною, одним із трьох синів короля гномів. Жадібність перетворила його у змія, який хоче заволодіти золотом батька, а в підсумку він став драконом, який лежить на коштовностях і оберігає їх.

Джозаар — перський дракон. Там вважалося, що Джозаар відповідав за сонячні та місячні затемнення.

Про дракона, якого звали Смауг писав Дж. Р. Р. Толкін в колекції казок “Легендариум”. Також він один з головних героїв повісті “Хоббіт, або туди і назад”.

Дракон Шен Ланг - це китайське божество. Він є повелителем повітря і клімату, життя і смерті.

Анімовані дракони, разом із фентезійними декораціями та експозиціями перетворять ваш візит на ВДНГ у справжнє занурення до магічного світу казкових лісів і стародавніх часів.

92 запитів за 0,236