Змінено процедуру нарахування субсидій

today 04.10.2019 query_builder 10:38 remove_red_eye 90 bookmarks Новини

З 1 жовтня в Україні змінено процедуру нарахування субсидій, у цій публікації ви дізнаєтеся, що саме змінилося і як не втратити цю пільгу.

Як повідомляє UBR.ua, в субсидіях, як і раніше, відмовлять власникам великої житлової площі, автомобілів і мотоциклів, особам, у яких такі придбання були протягом останніх п'яти років, і ті, хто не подав повторної заяви на виплати.

У наданні субсидії також відмовлять тим, хто зробив хоча б одну покупку на суму понад 50 тис грн.

Віднині всі субсидії нараховуватимуться органами соціального захисту населення в грошовому еквіваленті. Отримувачам пенсії кошти будуть нараховувати на той же рахунок. Іншим субсидіантам необхідно відкрити рахунок в Ощадбанку. Згодом банк можна змінити на інший, але це потребуватиме додаткового часу, адже для цього потрібно звернутися в органи соціального захисту з особистою заявою.

Щоб не втратити можливість отримувати субсидію експерти радять:

• Велику нерухомість розписати на кількох власників, тоді одержувач субсидії володітиме меншою кількістю квадратних метрів;

• З квартири можна виписати родичів і оформити субсидію на одну людину;

• Деякі подружні пари навіть офіційно розлучаються, щоб скоротити склад сім'ї, адже автоматично коло осіб, чиї доходи враховуються при розрахунку субсидії, скорочується;

• Великі покупки за згоди можна оформити на своїх близьких, а автомобілем користуватися за дорученням.

Все що потрібно одержувачу субсидії – це довести державним органам, що у нього і у його сім'ї немає жодних надмірностей, а поточних доходів недостатньо на оплату комунальних послуг.

92 запитів за 0,237