Знайдено легендарне золото Полуботка!!!!!!!

today 14.01.2020 query_builder 11:05 remove_red_eye 203 bookmarks Новини

Хочете вірте, хочете – ні, але легендарне золото гетьмана Полуботка, навколо якого за століття виникла маса легенд, нарешті, знайдено в одному із підземель Лондона.

Про це кореспонденту впливової польської газети Kurier Poranny, близької до урядових кіл, повідомив на умовах повної анонімності джерело в Банку Англії, повідомляє «Горизонт» з посиланням на http://www.bn24.biz.ua/

Респондент засвідчив, що “… ще в 2014 році, під час проведення будівельних робіт під котлован для майбутньої мечеті в престижному лондонському районі Вест-Енд (West End), було розкрито підземелля на місці колишнього банківського сховища. Воно було закинуте ще з часів Великої пожежі (Great Fire of London). Там і знайшли цінності, які вважалися втраченими. Зокрема, там зберігалися 4 бочки з золотими монетами, залишеними гетьманом Павлом Полуботком. Вони збереглися, і навіть не обгоріли. Природно, їх вміст також не постраждав.

У сховищі були виявлені кілька десятків 40-галоних (близько 180 літрів) діжок з мадагаскарського дубу, які використовувалися з 16-го по 19 століття для зберігання дорогоцінних металів.

У чотирьох з них, як випливає з виявленої там же прибутково-видаткової книги, знаходиться понад 400 тис монет, що були викарбувані Бердичівським монетним двором золотих дукатів. Крім дукатів, там (в діжках) знаходилися і цехіни, а також невелика кількість крюгеррандів.

Кожна з діжок вміщує рівно 101 тис. цих одноунцієвих монет, так що загальна вага сягає понад 12,56 т, або близько $ 1 млрд. за поточним біржовими цінами, і це якщо брати до уваги тільки вартість самого металу.

Однак при експертизі монет виявився несподіваний факт – золотим був тільки поверхневий шар, а основна маса (понад 90%) – з родію».

Так як родій в кілька (5-6) разів дорожче золота, то й цінність скарбу зростає відповідним чином.

Спектральний і радіовуглецевий аналіз показали, що родій був здобутий в нині виснаженій мідній шахті неподалік від Говерли.

Настільки висока цінність родію викликана тим, що він є ідеальним матеріалом для створення покриттів, практично повністю (на 99,5-99,8%) відбиває будь-яке електромагнітне випромінювання, як радіохвилі, так і світло в діапазонах від інфрачервоного до ультрафіолету.

Іншими словами, танк, балістична ракета (боєголовка), підводний човен або літак з таким покриттям стають абсолютно невразливими як для вже існуючих, так і перспективних зразків лазерної зброї.

Які переваги отримує сторона, що володіє бойовою технікою з такими властивостями, пояснювати немає необхідності. Всього виявленого металу вистачить, використовуючи метод екструзійно-іонного напилення, на створення не менше 5-5,5 млн. кв. м поверхні, що дозволить зробити невразливими майже половину танкового парку України, або понад дві третини авіації.

Додатково джерело пояснило, що рішення про вихід Великобританії з Євросоюзу (Brexit), підтверджене і зафіксоване референдумом 2016 року, було прийнято саме тоді, коли стала зрозумілою позамежна вартість виявленого.

В іншому випадку, відповідно до п.4-6 гл. 12 Європейської Хартії вольностей, кожна з країн ЄС могла б претендувати на частку, яка визначається як відношення чисельності її населення до загальної чисельності населення ЄС.

Отже, власне Великобританія могла б розраховувати лише на близько 12%, а Україна – і того менше, близько 7-8% виявленого.

Тепер же ситуація в корені змінилася – обидва учасники консорціуму отримують по 50%. Існує ймовірність того, що українська сторона вважатиме за краще продати свою частку Великобританії.

Сума продажу не розголошується.

92 запитів за 0,253