Знай наших! Анастасія Равлюк – юна борчиня із Дмитрівки, яка підкорила не лише Україну, а й Європу

today 01.06.2021 query_builder 13:03 remove_red_eye 185 bookmarks Новини

Тендітна, завжди усміхнена, щира та відверта. Із першого погляду ніколи не здогадаєшся, що Анастасія Равлюк – борчиня, яка захищає честь Дмитрівської громади на спортивних змаганнях із дзюдо та сумо.

Юна спортсменка виборола золоту медаль у Будапешті на Чемпіонаті Європи з сумо у ваговій категорії до 40 кг у вересні 2019 року. Це найвище спортивне досягнення з цього виду спорту в нашій громаді, яке поки ніхто не перевершив, - інформує у Фейсбук Дмитрівська сільська рада.

Найбільшим авторитетом та взірцем для наслідування для Анастасії є батько - Сергій Равлюк, який сам займався вільною боротьбою, закінчив університет імені М. П. Драгоманова за спеціальністю «Керівник спортивних секцій». Його покликання – виховання юних спортсменів. Нині він тренує регбійну команду КП «СК «Лідер».

У цій міцній великій спортивній родині Анастасія змалечку вирізнялася завзятістю, адже вона зростала в чоловічому оточенні. Прикладом були старші брати Назар та Микола, вона орієнтувалася на них. Власні амбіції та бажання перемагати додавали драйву, а наполегливість – сил.

Настя – дивовижно талановита дитина. Її приваблює не тільки спорт, адже вона має хист до малювання, любить танцювати та співати. Їй вдавалося три роки поєднувати спортивні тренування та заняття у зразковому ансамблі спортивно-бального та сучасного танцю «Парадайз», у зразковому вокальному ансамблі «Барвінок» Дмитрівського будинку культури та шість років займатися народним співом у Шпитьківській дитячій школі мистецтв «АРТ ВІВА».

Та завантаженість давалася взнаки, часу фізично не вистачало. Тренування стали динамічніші: три рази на тиждень по дві години виснажливих спортивних занять. Прийшов час, коли потрібно було визначатися, остаточний вибір було зроблено на користь боротьби.

Із неймовірною теплотою про свою вихованку розповідає тренер Галина Агаєва: «Настя – моя «перлина»! Схильність до єдиноборств – це талант, який у неї безперечно є. Філософія цього виду спорту – мистецтво самовдосконалення, де важливу роль відіграє не тільки фізична сила, а й воля, розвивається мислення, виховується благородство. Важливо мати фізичні необхідні дані: силу в руках, витривалість, гнучкість, спритність та найголовніше – залізний стрижень. Усі ці якості якраз притаманні Насті».

Успіх на татамі прийшов до неї відразу. Майже на всіх змаганнях міжнародного та всеукраїнського рівнів дівчинка здобувала нагороди, які навіть складно перелічити. У березні цього року вона стала золотою призеркою Всеукраїнського турніру з дзюдо «Київська весна».

У свої дванадцять років у Насті зелений пояс дзюдоїстки. Для її вікової групи він – найвищий.

Фото із сторінки у Фейсбуці Дмитрівської сільської ради

92 запитів за 0,251