Знешкоджене злочинне угрупування

today 10.05.2019 query_builder 09:46 remove_red_eye 227 bookmarks Новини

Правоохоронними органами Київщини знешкоджене злочинне угрупування, яке очолювала 25-річна жителька Києво-Святошинського району, яке постачало у столицю та область наркотичні засоби з окупованого Донецьку. Про це повідомила прес-служба районного відділу поліції.

За місцем проживання затриманих вилучено 500 грам метадону, 400 пігулок «Димедролу», 140 пігулок сильнодіючих лікарських засобів «Сонат». Загальна вартість наркотичних речовин за цінами «чорного ринку» становить близько 1 млн. грн.

Для документування злочинної діяльності угрупування працівники поліції провели ряд поліцейських заходів, серед яких 15 контрольних закупок.

З’ясовано, що шість зловмисників із серпня минулого року налагодили канал незаконного постачання метадону з Донецьку на територію Києва та області.

Організатором незаконної діяльності виявилась 25-річна жителька нашого району. Жінка контролювала постачання та збут наркотиків, надходження грошових коштів.

Під час обшуку за місцем її проживання поліцейські виявили та вилучили метадон, гроші, отримані злочинним шляхом, банківські картки та телефони, за допомогою яких здійснювався зв'язок із покупцями наркотиків та членами угруповання.

За місцем проживання 41-річного киянина, який оптом збував наркотики, поліцейські вилучили 30 розфасованих та підготовлених до продажу поліетиленових пакетиків з метадоном, 14 мобільних телефонів, 22 тис. грн, отриманих від продажу наркотиків, пістолет та гранату.

Двоє жителі Києва, 35-річний чоловік та 41-річна жінка, займалися збутом наркотиків методом закладок. За їх місцем проживання вилучено фасовий метадон, лікарські пігулки «Сонат» та таблетки «Димедрол», мобільні телефони, за допомогою яких вони здійснювали зв'язок із покупцями наркотичних засобів та сім-карток мобільних операторів, банківські картки, а також грошові кошти, які були отримані від продажу наркотиків.

Відносно двох постачальників з Донецька, 54-річної жінки та 28-річного чоловіка, нині вирішується питання про оголошення їх в розшук та затримання.

Всіх учасників злочинного угрупування затримано.

92 запитів за 0,253