Золото XXVI міжнародного турніру з греко-римської боротьби у Микити Політаєва

today 02.02.2021 query_builder 09:03 remove_red_eye 119 bookmarks Новини

У Запоріжжі відбувся XXVI міжнародний турнір з греко-римської боротьби пам'яті відомого запорізького борця, майстра спорту СРСР Євгена Трухіна.

У змаганнях взяли участь спортсмени з багатьох регіонів України та Польщі.

Це перший цього року турнір, який традиційно проводиться на початку року. Більшість українських борців розглядають його як підготовчий до чемпіонату України, який відбудеться у квітні.

У ваговій категорії 72 кг, в якій боролися за медалі 19 спортсменів, не було рівних вихованцю крюківщинського спортклубу «Олександр Невський», КЗ КОР «Київський обласний центр олімпійської підготовки» Микиті Політаєву. Він показав яскраву боротьбу, волю до перемоги, чудові бійцівські якості й заслужено здобув золоту нагороду.

У ваговій категорії 130 кг боровся ще один представник нашого клубу – Ярослав Лавров. Але цього разу фортуна відвернулася від нашого борця, він залишився поза п’єдесталом, але здобув новий досвід, що безперечно пригодиться у майбутньому.

Вітаємо дружну родину СК «Олександр Невський», тренера Дмитра Пікалова, президента спортклубу Олександра Буряка з прекрасним початком змагального сезону. Так тримати!

92 запитів за 0,270