Зведення по Білогородській громаді на 21 год. 5 березня 2022 р.

today 06.03.2022 query_builder 10:25 remove_red_eye 222 bookmarks Новини

Ситуація у Білогородській громаді залишається контрольованою. Працюють сили ППО та інші підрозділи ЗСУ. Ведеться спостереження на всіх блок-постах, інформує Білогородський сільський голова Антон Овсієнко.

Почав працювати штаб волонтерської допомоги Білогородської сільської ради для мешканців, які опинилися в скрутній ситуації та потребують допомоги. Це, перш за все, одинокі літні люди, соціально незахищені та уразливі верстви населення.

Триває видача гуманітарної допомоги по всіх селах громади. Найскладніша ситуація у селі Стоянка, яке наразі перебуває у зоні бойових дій. Втім попри загрозу життю волонтери доставляють гуманітарні вантажі та надають допомогу місцевим мешканцям.

Водночас підприємці та мешканці громади продовжують надавати гуманітарну допомогу. Найбільш активно працюють пункти приймання в селах Святопетрівське та Білогородка.

Суттєва підтримка надається на місцях. Налагоджено випікання хліба по селах, доставляння продуктів та товарів першої необхідності особам, які не мають змоги самотужки дістатися пунктів видачі допомоги.

Команда сільської ради разом із волонтерами продовжує працювати над життєзабезпеченням громади. Організовано коридор для постачання гуманітарки та інших видів допомог для мешканців сіл Гнатівка, Лука, Гореничі, Музичі, Неграші.

На території громади частково працюють магазини. Мешканці оперативно отримують інформацію щодо точок продажу та графіку роботи крамниць, супермаркетів, аптек, зоомагазинів тощо.

Є певні перебої у роботі інтернет-провайдерів NewTelecom та Best. Оператори працюють над усуненням технічних проблем, що ускладняється через загальну напружену ситуацію у західному передмісті Києва.

У селі Гореничі нестабільна напруга в електромережі, через що мешканці не мають змоги належним чином користуватися електроприладами. Через загострення військової ситуації ремонтним бригадам не вдалося відновити електропостачання в частині села Стоянка.

Втім за першої змоги бригади ДТЕК виїдуть для проведення ремонтних робіт.

Щодо оперативної ситуації, то впродовж дня ситуація у громаді залишалася напруженою, але стабільною.

Приблизно о 16.00 надійшли дані, що у напрямку Стоянки із Ірпеня рухається колона ворожої техніки. До 19.00 частину «броні» було знешкоджено силами ЗСУ, і рештки колони повернулися назад до Ірпеня.

За даними розвідки, залишений дозор у районі ЛЕП у Стоянці-2. Ведеться нагляд за силами супротивника. Втрати ворога уточнюються.

ДСНС отримала заявку на знешкодження снаряду, що напередодні потрапив у житловий будинок у дачному кооперативі «Воїн-2» у селі Гореничі. Снаряд не розірвався, постраждалих і жертв немає.

Організовано евакуацію підрозділів і техніки ДСНС із Гостомеля та Ірпеня до Вишневого. Близько 20.00 надійшла інформація щодо підриву моста в селі Княжичі, що має перешкодити подальшому просуванню ворожої техніки з району Ясногородки.

92 запитів за 0,174