Зверніть увагу – Київ посилює обмеження

today 17.08.2020 query_builder 08:37 remove_red_eye 160 bookmarks Новини

Вже 13 серпня у Києві кількість випадків COVID-19 перевищила 10 тисяч, що стало однією із причин посилення карантинних заходів. Зокрема, держкомісія з надзвичайних ситуацій віднесла столицю до так званої «жовтої» зони, через значне зростання кількості хворих.

Київ до "жовтої" карантинної зони через зростання кількості хворих.

"Через зростання кількості хворих, за рішенням Державної комісії з надзвичайних ситуацій, Київ опинився у "жовтій" зоні епідемічної небезпеки. Оскільки заповненість ліжок у медзакладах, де лікують хворих на коронавірус, перевищила 50%, і становить понад 52%. Тому будуть посилені визначені урядом обмеження і заборони", заявив мер Києва Віталій Кличко.

За словами міського голови, з понеділка, 17 серпня, в столиці заборонено: перебувати у громадських спорудах, громадському транспорті без масок; перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу; самовільно залишати місця самоізоляції чи обсервації людям, що перебувають в ізоляції; проводити масові (культурні, спортивні, розважальні, релігійні, рекламні) заходи за участі більше однієї особи на 5 кв м площі будівлі або території, якщо захід проводиться на відкритому повітрі.

А ще заповненість залів кінотеатрів та закладів культури не повинна перевищувати 50% місць, а міський громадський транспорт перевозитиме пасажирів виключно у кількості місць для сидіння.

92 запитів за 0,271