Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Білогородці, Бобриці, Боярці, Бучі, Вишневому, Віті-Поштовій, Ворзелі, Гатному, Горбовичах, Гореничах, Гостомелі, Гнатівці, Гурівщині, Дмитрівці, Жорнівці, Забір’ї, Ірпені, Капітанівці, Коцюбинському, Кременищах, Круглику, Крюківщині, Лісному, Любимівці, Малютянці, Милій, Мироцькому, Михайлівці-Рубежівці, Неграшах, Новому, Новосілках, Обухові, Петрушках, Петропавлівській та Софіївській Борщагівках, Святопетрівському, Стоянці, Тарасівці, Ходосівці, Хотові, Фастові, Шпитьках, Юрівці (10.08)

today 10.08.2021 query_builder 06:49 remove_red_eye 562 bookmarks Новини

Як повідомляє офіційний сайт ДТЕК «Київські Регіональні Електромережі» сьогодні, 10 серпня, відбудуться планові відключення електроенергії в окремих населених пунктах Київської області.

Так, відповідно до графіка відключень, сьогодні без електроенергії можуть опинитися

у Білогородці мешканці вулиці Володимирська,

у Бобриці вулиць: Лугова, Лісна, Шевченка,

у Боярці вулиць: Хрещатик, Соборності, М. Грушевського, Сонячна, Вишнева, Кібенка, Ягідна, Деснянська, Будаївського, Нова, Лисенка, Лінійна, Зоряна, Ясна, Б. Хмельницького, Р. Шухевича, Білогородська, Шевченка, Незалежності, Сагайдачного, Франка, Фестивальна, Агрономічна, провулку Волинський, СТ «Мотоцикліст», Сади, 16 лінія, 10 лінія, 8 Лінія, сільгосптехнікум,

у Бучі вулиць: Лісова, Лісова2, Поліська, Сонячна, Благовісна, Кленова, сім’ї Красовських, Києво-Мироцька, Вишнева, Урожайна, Пушкінська, Новаторів, Лесі Українки, Нове шосе, Чкалова, Є. Патона, Є. Гребінки, Склозаводська, Тургенєва, Депутатська, Старояблунська, І. Франка, провулків: Є. Гребінки, Урожайний,

у Вишневому вулиць: Європейська, Промислова,

у Віті-Поштовій вулиць: Київська, Кільцева, Озерна, Звенигородська, Набережна, Боярська, Лесі Українки, Шевченка, Прорізна, Мічуріна, Ковпака, Островського, Матросова, Квітнева, Берегова, Гончарна, Лісна, Кордон 47, Лісова, Нова, Зелена, Гоголя, Польова, Садова, Молодіжна, Придорожна, Верхньосадова, Паркова, Одеська, Кооперативна, Банкова, Я. Мудрого, Вітянська, Стрілецька, Лисенка, В. Стуса, Ревен Яр, Вереснева, Тарасівська, Б. Хмельницького, Ярова, Незалежності, Миру, Франка, Васильківська, Вишнева, Соснова, Горіхова, Кар'єрна, О. Стовби, Відродження, Янтарна, Довженка, Шляхова, Грушевського, провулків: Боярський, О. Стовби, траса Київ-Одеса,

у Ворзелі вулиць: Квіткова, Ватутіна, Петропавлівська, Лесі Українки, Молодіжна, Кленова, Захисників України, Київська, Садова, Горького, Польова, Лісова, Паркова, Курортна, Європейська, Медова, Яблунська, Чайковського, Гвардійська, Будівельна, Залізнична, Ворзельська, Окружна, Бучанська, Ковельська, Стражеска, Березова, Семеніївська, Незалежності, Ю. Збанацького, Софіївська, Тюльпанова, М. Амосова, Пролетарська, Грушевського, Молодіжна, Свободи проспект, провулків: Ворзельський, Лісовий, Горького, Чайковського, Ватутіна, М-07 Київ-Ковель-Ягодин, ділянка км 32+650-км 33+530,

у Гатному вулиць: Озерна, Святопетрівська, Каштанова, Березнева, Яблунева, Ярова,

у Горбовичах вулиць: Київська, Боброва стежка,

у Гореничах вулиць: Польова, Антонова, Бородавки, Соборна, Фермерська, Лесі Українки, Гагаріна, Сологуба, провулку Гарматний,

у Гостомелі вулиць: Б. Хмельницького, Південна, Правика, Степова, Миру, провулку Радченка,

у Гнатівці вулиці Заводська,

у Гурівщині вулиць: Молодіжна, Польова, Лісна, Лісова, Київська, Благовісна, Поповича, Тарасівська, 32+600 км автошляху Київ-Чоп,

у Дмитрівці вулиць: Молодіжна, Незалежності,

у Жорнівці вулиці Лісна,

у Забір'ї вулиць Грушевського, Жовтнева,

у Ірпені вулиць: Северинівська, Гостомельське Шосе, Полтавська, Тургенівська, Університетська, Степанівська, Орлика, Білокур, Глінки, Новооскольська, Садова, Північна, Гайдамацька, Гоголя, Некрасова, 2 Північний Тупик, Мечникова, Лермонтова, Кочура, Соборна, Мінеральна, Героїв, Толстого, Пушкінська, Миру, Ломоносова, Курська, 9 Лінія, 10 Лінія, провулків: Садовий, Гайдамацький, Північний, Лермонтова,

у Капітанівці вулиці Соборна, СТ "Берізка-2",

у Коцюбинському вулиць: Пономарьова, Будівельна,

у Кременищах вулиці 50 років Перемоги,

у Круглику вулиці Вітянська,

у Крюківщині провулку Південний,

у Лісному вулиць: Лісна, Солов’їна, Кленова, Соснова, Затишна,

у Любимівці вулиць: Польова, Молодіжна, Київська, Пролетарська,

у Малютянці вулиці Амосова,

у Милій вулиць: Садова, Комарова,

у Мироцькому вулиці Паркова,

у Михайлівці-Рубежівці вулиць: Підприємців, Хутірська, Жуків Хутір, Зелена, Тиха, Шкільна, Польова, Садова, Квіткова, Лісова, Київська, Травнева, кварталу Онтаріо, провулків: Лісовий, Сонячний,

у Неграшах вулиці Шевченка,

у Новому вулиць: Польова, Боярська, Незалежності, Сагайдачного, Грушевського, Соборна, Богуна, І. Мазепи, Правика, Козацька, Гулака-Артемовського, Садова, Святошинська, Яблунева, Промислова, Виноградна, провулку Боярський, сільгосптехнікум,

у Новосілках вулиці Єрмоленка,

у Обухові вулиць: Стрілецька, Козацька, Козацький шлях, Робоча, Трипільська, Солов`їна, Калинова, Чумацький шлях, Будівельників, Каштанова, Б. Хмельницького, провулку Парковий, мікрорайону Будівельник, СТ «Будівельник»,

у Петрушках вулиць: Яблунева, Патріотів, Садова, Дачна, Квіткова, 40 років Перемоги, І. Богуна, Медова, Шевченка, Польова, Озерна, Шевченка, Миру, Газовиків, Гагаріна, Лісна, Центральна, Петрушківська, провулків: Затишний, Заозерний, Гагаріна, Озерний, СТ «Святошино», СТ "Юрист", СТ "Петрушків Яр", СТ "Реклама", СТ «Контур», СТ "Надія",

у Петропавлівській Борщагівці вулиць: Вишнева, Мельниченка,

у Софіївській Борщагівці вулиць: Парникова, Промислова, Пушкіна, Фермерська, Скіфська,

у Святопетрівському вулиць: Я. Мудрого, Центральна, Кооперативна,

у Стоянці вулиць: Польова, Тичини,

у Тарасівці вулиць: Садова, Ярова, Київська, Весняна, Княгині Ольги, Братів Погребних, Садова-2, С. Павлюченка, Васильківська, Патріотів, Шкільна, Шевченка, Комарова, Бондарчука, Грушева, Липова, Сливова, Вишнева, Березова, Черешнева, Щаслива, І. Вентова, Б. Хмельницького, Парникова, Сіверська, Л. Бикова, Братів Щеглів, провулків: Жовтневий, В. Погребного, сільгосптехнікум,

у Ходосівці вулиці Квітнева,

у Хотові вулиць: Паширова, Енергетиків, провулку Центральний,

у Фастові вулиць: Квітнева, Волошкова, Житомирська, Бишівська, Дорогинська, провулків: Квітневий, Дорогинський,

у Шпитьках вулиць: Козацька, Щедра, Лугова, Паркова, Шмідта, Гагаріна, Центральна, Шевченка, Незалежності, Лермонтова, Соколина, Зоряна, Щаслива, Яблунева, Кришталева, Джерельна, Покровська, Аеродромна, Волошкова, Гоголя, Механізаторів, Садова, Північна, Окружна, Весняна, Смолянська, Галицька, провулків: Горького, Гречаного,

у Юрівці вулиць: Кооперативна, Набережна, Шевченка, Шкільний Тупик, Гайова, Лісна, Горохівська, Довженка, Паркова, Польова, Зелена, Кооперативна, Нова, 40 років Перемоги, Сіверська, Васильківська, І. Мазепи, Соснова, Лугова, провулків: Кооперативний, Шкільний.

Відключення в усіх населених пунктах можливе до 19 години.

Відключення здійснюються у зв'язку з плановими ремонтними роботами обладнання.

Крім планових, можливі аварійні відключення.

Відносно конкретно Вашої адреси можете уточнити за телефонами або за посиланням у графіку відключень.Телефони ДТЕК «Київські Регіональні Електромережі»:

(044) 459-07-40, (067) 495-70-40.

92 запитів за 0,244