Звички, через які ми додаємо у вазі

today 04.02.2021 query_builder 12:20 remove_red_eye 204 bookmarks Новини

Якщо ви помітили, що стали набирати вагу без очевидних на те причин, перевірте, чи не робите ви одну з перерахованих нижче помилок. Це радить журнал "Единственная"

Ви мало спите

Якщо ви звикли до півночі просиджувати в інтернеті і спите менше 7-8 годин, тоді у вас порушуються циркадні ритми (біоритми). Це негативно позначається на гормональному здоров'я: лептин (гормон, який відповідає за ситість і здатний пригнічувати апетит) виробляється в малих кількостях, а грелін (що викликає голод), присутній в організмі в надлишку.

В результаті, ви переїдаєте. Протягом дня вас тягне до жирних і солодких продуктів, які здатні швидко заповнити недолік енергії.

У вас відсутня фізична активність

І мова зараз йде не про спалювання калорій в залі, а про рух, який запускає мільйон біохімічних і механічних реакцій в організмі. Фізична активність стимулює приплив крові до всіх органів, і згідно з дослідженнями, сприяє поліпшенню пам'яті, мовних здібностей, уваги та інших когнітивних функцій. Щоденна піша прогулянка повинна стати вашою найкориснішою звичкою.

Ви п'єте мало води

Спрагу дуже легко сплутати з голодом. Дуже часто разом того, щоб випити води, людина під'їдає протягом дня. За статистикою, доросла люлина в 70% випадків не випиває і половини необхідної добової норми. Пам'ятайте, для справної роботи нашого організму необхідно в середньому випивати 2 літри води в день.

Ви ходите в магазин без списку

Кращий варіант - продумати своє меню на тиждень, скласти приблизний список необхідних продуктів і з ним піти в магазин. Так ви попередите спонтанні покупки і забезпечите себе від шкідливих калорійних снеків.

Ви часто схильні до стресу

Стресова ситуація можестати причиною гормональних порушень і спричинити збільшення ваги. Тому важливо підтримувати не тільки своє фізичне, а й душевне здоров'я. Чому хвороби від нервів? Приклад з роботою шлунка. При стресі шлунок спазмується. А ми починаємо «заїдати» стрес. У підсумку, їжа не може засвоїтися і довго лежить в шлунку. Коли ви в стресі, то краще взагалі не їсти. Попийте води або трав'яний чай. Використовуйте методи антистресу: сходіть на прогулянку, помедитируйте, послухайте спокійну музику або займіться йогою.

Фото із сайту "Единственная"

92 запитів за 0,274