09.06. – сьогодні, в неділю, відключення мінімальне (оновлено – обмеження світла СКАСОВАНІ)

today 09.06.2024 query_builder 07:58 remove_red_eye 872 bookmarks Новини

Як раніше повідомляло YASNO, в ніч з п'ятниці на суботу вийшов з ремонту 1 блок на АЕС і це дещо покращило ситуацію в енергосистемі - відносносне покращення триватиме приблизно два тижні (до чергових планових ремонтів атомних блоків (Ред.)). Найбільше покращення, звісно, на вихідних, у будні буде дещо гірше.

ОНОВЛЕННЯ 11.00. УВАГА! КОВА повідомило нещодавно нову інформацію. 9 червня: обмеження світла СКАСОВАНІ. Приємні новини. Згідно з оновленою інформацією від Укренерго, сьогодні ми можемо пройти день без графіків відключення. Пам'ятайте, що ситуація в енергосистемі залишається вкрай напруженою. Будь ласка, споживайте світло ощадливо.

Якщо у Вас раптом все ж немає світла, можна зробити заявку на платформі ДТЕК за цим посиланням на Київські регіональні електромережі.

ДОВІДКОВО. Як пояснює Укренерго, головна причина застосування заходів обмеження – наслідки вже шести (останніх цьогорічних (Ред.)) ракетних ударів ворога по українських електростанціях (неодноразово зазначалося, що на повне їх відновлення можуть піти роки, тож наразі мова йде лише про більш чи менш тривалі відключення в залежності від пори року, погоди, планового ремонту атомних блоків та багатьох інших додаткових факторів (Ред.)). Для подолання дефіциту в енергосистемі залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи. Але через масштабність пошкоджень цих заходів не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі.

Фото із відкритих джерел

85 запитів за 0,194