Свіженькі історичні серіали: для змістовного дозвілля

today 25.12.2022 query_builder 14:58 remove_red_eye 690 bookmarks Вікенд, Новини

Костюмовані стрічки, які передають дух епохи, збагачують знаннями та змушують проводити історичні паралелі. Шанувальникам такого кіно пропонуємо добірку свіженьких історичних серіалів. Тож цікавого вам перегляду.

Також ми писали: Кращі детективні серіали 2022 року: вибір редакції

Серіал «Імператриця»

Країна – Німеччина, рік виходу - 2022

Це вже не перша спроба кінематографістів розповісти історію Єлизавети фон Віттельсбах, яка підкорила серце правителя Австро-Угорщини Франца Йосифа та стала його дружиною. Режисер стрічки дещо по-своєму інтерпретує історію жінки, яка достойно увійшла в історію та яку полюбив народ. Непередбачувана, добра, розумна – таким непросто вижити серед суцільних інтриг та жорстокості, що панують в королівських палацах. Однак сміливість та непідробна щирість допоможуть їй завоювати прихильність людей. Серіал наповнений романтичними сценами. Атмосферності фільму додають класична музика, вишукані інтер’єри палаців, панорамні зйомки.

Серіал «Паризька поліція 1900-1905», перший-другий сезони

Країна – Франція, роки виходу – 2021-2022

Цей фільм з детективним сюжетом у всіх фарбах змальовує Париж на початку ХХ сторіччя. Смерть глави Французької Республіки у 1900 році обертається серйозними потрясіннями. Антисемітські і націоналістичні групи різко посилюють свій вплив і розвивають насильницьку діяльність. Щоб врегулювати ситуацію в столиці Франції з’являється новий префект Луї Лепін.

Поліція відслідковує діяльність підпільних організацій, щоб вчасно відреагувати на можливі загрози. Крім цього, правоохоронці розслідують резонансні злочини. Молодий інспектор Антуан Жуїн береться за нову, складну справу. З Сени виловили валізу, в якій знайшли кошмарний багаж. Невідомі монстри засунули в нього розчленовану жінку. Детектив починає працювати, хоча чітких підказок не бачить. Поступово він відкриває для себе неймовірні подробиці з життя видатних паризьких діячів. За жорстоким вбивством криється державна таємниця.

Фільм розкриває потаємні історії життя Парижа на початку нового століття.

Серіал «Доміна»

Країни – Великобританія, Італія, рік виходу – 2021

Події відбуваються у Стародавньому Римі. Фільм розповідає про життя Лівії Друзілла, яка змогла очарувати великого Августа Цезаря та стала дружиною гордого імператора. Це історія про зраду та розум, інтриги та відвагу. Він досить неприховано переповідає про звичаї та побут епохи та змальовує непросте і водночас тріумфальне життя Лівії.

За легендою, імператор закохався в Лівію з першого ж погляду. Щоб бути разом і він, і Лівія мали розлучитися, бо вже перебували в шлюбі. На момент весілля Лівії було 19 років, Октавіану (який після смерті Марка Антонія взяв ім’я Цезар Август) — 24 роки. Лівія завжди брала значну участь у справах держави і виступала радником та помічником Августа. З 35 року до н. е., коли Август дав їй право самостійно розпоряджатися фінансами і мати своїх клієнтів, вона ще активніше зайнялася політикою…

Серіал "Полювання на метеликів"

Рік виходу - 2023, країна - Польща

Ця історична драма від режисера Михайла Рогальського розповідає про події, що охопили Варшаву у травні 1905 року. Молоду революціонерку раптово звільнили з в'язниці. Виявляється, її викупив місцевий сутенер, щоб відправити до Аргентини. Однак, зрештою, він змінює думку і передає дівчину до елітного борделю пані Шлімаковської, який був улюбленим місцем відпочинку у Варшаві російських військових.

Волею долі дівчина опиняється в епіцентрі жахливих подій. Щоб відволікти людей від революційних настроїв, які поступово охоплюють Варшаву, влада розпочинає полювання на "метеликів".

Журнал "Корисний формат. Нове передмістя"

Фото - із відкритих джерел

87 запитів за 0,165