Місяць одруження має значення. Він може багато розповісти про ваш шлюб. Не вірите – перевірте!

today 03.01.2023 query_builder 19:03 remove_red_eye 517 bookmarks Новини, Таємні знання

Не секрет, що на майбутні стосунки між чоловіком і дружиною впливає, під якою зіркою ви одружилися? Ось, що повідає про ваш шлюб весільний гороскоп.

Весілля під знаком Овна (21.03-20.04)

Стосунки можуть бути досить імпульсивні, тож масштабних боїв у сімейному житті не уникнути. Можливі проблеми: найголовніша складність вашої пари – небажання йти на компроміси, причому з обох сторін.

Весілля під знаком Тельця (21.04-21.05)

Ви обоє хочете спокійного і розміреного життя, трепетно ставитеся один до одного, що і робить ваші стосунки дуже ніжними. Можливі проблеми: нерішучість обох сторін – єдина проблема цієї пари. Подолайте її – і у вашому будинку буде панувати спокій і любов.

Весілля під знаком Близнят (22.05-21.06)

Ваше спілкування, яке, на перший погляд, здається поверховим і повітряним, насправді дуже глибоке і серйозне. Можливі проблеми: найчастіше романтика в таких стосунках швидко затихає, залишаючи лише спогади.

Весілля під знаком Рака (22.06-22.07)

Ви просто читаєте думки один одного. Можливі проблеми: ви настільки сходитеся смаками, хобі та бажаннями, що це іноді трохи лякає.

Весілля під знаком Лева (23.07-23.08)

Після весілля: ви відверті один із одним, у ваших стосунках є відданість. Можливі проблеми: пристрасть – це чудово, однак головне – не загратися.

Весілля під знаком Діви (24.08-23.09)

Вам не загрожують сцени ревнощів від партнера, ви твердо у всьому впевнені й твердо стоїте на землі, не вибудовуючи «повітряних замків». Можливі проблеми: жодній людині не сподобається, якщо ви будете довго говорити тільки про себе і розповідати у деталях про свій день.

Весілля під знаком Терезів (24.09-23.10)

Ви обидва цікавитеся іншими людьми, відвідуєте статусні заходи, прагнете бути на висоті. Можливі проблеми: головне у ваших стосунках – навчитися згладжувати непрості ситуації та навчиться йти на компроміси.

Весілля під знаком Скорпіона (24.10-22.11)

Кожен день у вашій родині – справжня пригода. Можливі проблеми: такий бурхливий спосіб життя може почати обтяжувати вас.

Весілля під знаком Стрільця (23.11-21.12)

Ви любите подорожувати, розширювати свої межі й разом знаходите щось нове. Можливі проблеми: дуже важливо відразу встановити межі у спілкуванні, адже шлюб може бути зруйнований любовним трикутником.

Весілля під знаком Козерога (22.12-20.01)

У вашому спільному житті мало що зміниться. Можливі проблеми: ні за що не обманюйте свого партнера – ваш шлюб повинен будуватися на щирості.

Весілля під знаком Водолія: (21.01-19.02)

Для вас у шлюбі головне – дружити. Ви зустрічаєтеся з друзями й шукаєте у всьому якісь символи та знаки. Можливі проблеми: ви намагаєтеся не розчарувати партнера, тому частенько доводиться стрибати вище своєї голови.

Весілля під знаком Риб: (20.02-20.03)

Ви завжди дасте партнеру другий шанс, якщо він допустив навіть дуже серйозну помилку. Можливі проблеми: ви можете не звертати уваги на свого партнера.

Фото з відкритих джерел

87 запитів за 0,226