Кращі детективні серіали 2022 – 2023 років: вибір редакції

today 05.12.2022 query_builder 23:24 remove_red_eye 10112 bookmarks Вікенд, Новини

Поринути у світ вишуканого детективного кіно пропонує колектив нашої редакції. Цьогоріч у прокат вийшла низка психологічних міні-серіалів із детективними сюжетами. Усі вони не схожі між собою та водночас мають спільну рису – до останнього кадру тримають глядача в напрузі. Це більше, ніж просто детективи. Кожна історія – спроба вивернути назовні проблеми сучасного суспільства, про які, як правило, прийнято мовчати… Тож цікавого та змістовного перегляду.

Також ми писали:

Кіноновинки 2023: серіали-трилери з нетиповими сюжетами

Свіженькі історичні серіали: для змістовного дозвілля

Найкращі трилери 2022 року – інтрига до останньої хвилини

Серіал «Хлоя»

Дата виходу – 6 лютого 2022 року, країна - Великобританія

Головна героїня фільму - дівчина Беккі Грін зі непоказною зовнішністю, нудною роботою та заниженою самооцінкою. В її розмірене та буденне життя вривається новина про загибель найкращої подруги дитинства - Хлої, яка належала до вищого світу. І хоча дівчата тривалий час не спілкувалися, саме Беккі Хлоя зробила останній телефонний дзвінок. То що ж насправді сталося з Хлоєю? Щоб дізнатися правду, Беккі вдається до найрізноманітніших прийомів… Вона вправно володіє мистецтвом перевтілення. Ще раніше дівчина полюбляла відвідувати світські вечірки, видаючи себе за інших, більш успішних людей.

Серіал «Колишня дружина»

Дата виходу – 12 жовтня 2022 року, країна – Великобританія

Приваблива і добродушна Таша веде ідеальний спосіб життя: у неї коханий і забезпечений чоловік Джек, чудова дочка і великий будинок – символ сімейного добробуту. Єдиною темною плямою у житті головної героїні є колишня дружина Джека - Джен, яка, на думку Таші, намагається триматися щонайближче до свого колишнього, певно, сподіваючись, колись повернути Джека. Таша бачить у ексдружині Джека загрозу своєму безтурботному життю. Та чи так це насправді?

Серіал «Дика ріка»

Дата виходу – 4 вересня 2022 року, країна – Австралія

Це розповідь про молоду жінку Мікі Андерсон. У 15 років її звинуватили в убивстві кращої подруги. 10 років дівчина провела за гратами, після звільнення вона повернулася в рідне містечко Севідж-Рівер, що знаходиться на південному-сході Австралії. Вона намагається влитися в життя містечка, та не всі містяни радіють її поверненню. Коли в Севідж-Рівер трапляється загадкове вбивство, дівчина стає головною підозрюваною. Тому Мікі розпочинає власне розслідування, щоб довести свою непричетність до нової трагедії, що приголомшила рідне містечко.

Серіал «На поверхні»

Дата виходу – 28 липня 2022 року, країна – США

Через серйозну травму голови Софі втрачає майже всю пам'ять. Тепер вона прагне пригадати минуле. Коханий чоловік та друзі повинні їй в цьому допомогти. Але, коли Софі по шматочках починає збирати своє життя, її все частіше охоплюють сумніви, чи все було так ідеально в ньому. І чи, дійсно, вона скоїла самогубство?

Серіал «Відгомін»

Дата виходу – 19 серпня 2022, країна – Австралія, США

Лені та Джина – близнюки. Ще з дитинства дівчата полюбляли мінятися місцями, Лені видавала себе за Джину і, навпаки. Цю небезпечну «гру» вони перенесли і в доросле життя. Щороку, в день народження, дівчата обмінювалися життями, а відтак - і чоловіками. Та раптом одна із сестер зникає – тепер про їх секрет можуть дізнатися всі. Однак чи це єдина таємниця Лені та Джини?

Серіал "Тоді і зараз"

Дата виходу - 2022, країна - США

Головні герої серіалу разом навчалися в коледжі та дружили. Але випускний вечір назавжди змінив їхні життя. За трагічних обставин, до яких так чи інакше був причетний кожен із них, гине один із друзів. Минає 20 років, для когось це був час злетів, для когось - період падінь - і ось "п'ятірка" знову збирається разом на зустрічі випускників. Невідомий шантажист надіслав усім друзям погрози. Спільна небезпека зближує давніх знайомих. Це більше, ніж просто детективна історія. Фільм яскраво описує долю та характер кожного героя. Скільки таємниць приховано за лаштунками життя друзів?! Неочікувані повороти подій та парадокси долі змусять глядача шукати відповіді не лише на запитання: а хто ж вбивця?

Серіал "Безодня"

Дата виходу - початок 2023, країна - Франція

Усі шість серій глядач, затамувавши подих, спостерігатиме за бурхливим розвитком подій, перейнявшись долею Ельзи та Лорана Лаказів. На перший погляд, це ідеальне подружжя, яке вже 20 років разом. У них чудова дочка Люсі. Однак одного разу Ельза не повертається додому з ранішньої пробіжки. Лоран зосереджується на тому, щоб знайти свою кохану дружину. Ще більшим ударом для чоловіка та його дочки стає повідомлення поліції, що Ельза не та, за кого себе видає. Тож з ким він жив 20 років та які загадки приховує минуле Ельзи?

Серіал "Пильне око"

Дата виходу - початок 2023 року, країна - США

Це той рідкий випадок, коли у серіалі інтригує все: головні герої, минуле, яких наповнене таємницями, історія дорогоцінного каменю, який наполегливо намагається відшукати в респектабельному готелі молода няня Олена Сантос, власне, сама готельна будівля, кожен куточок якої приховує свої секрети. Вони всюди – у символічних картинах, в потаємних кімнатах, в підвальних приміщеннях. Та, певно, не всі мешканці цього таємничого місця здогадуються, що за ними спостерігає пильне око…

Серіал "Рідлі"

Рік виходу - 2023, країна - Великобританія

Цей серіал точно вподобають шанувальники класичного англійського детективу. Головний герой серіалу - Алекс Рідлі. Він багато років прослужив у поліцейському управлінні. Професіонал своєї справи, який самовіддано присвятив себе роботі. Здавалося б, що на пенсії він зможе надолужити втрачене та реалізувати мрії про цікаві подорожі з сім'єю. Однак страшна трагедія назавжди змінила його життя. Пожежа обірвала життя його найрідніших. У Рідлі залишилися лише спогади, а ще любов до музики. Однак повністю усамітнитися йому не дозволяє колишня колега, яка знову і знову долучає Алекса до розслідування резонансних справ.

87 запитів за 0,158