12-річну дівчинку з Рокитного нахабно побили дівчата-кривдниці: потерпіла – у лікарні

today 07.12.2023 query_builder 12:13 remove_red_eye 1002 bookmarks Новини

Відео побиття дівчинки з'явилося в мережі Інтернет. Під час моніторингу запис виявили правоохоронці. На інцидент одразу відреагувала ювенальна превенція та оперативно встановила кривдниць.

Як з'ясувалося, між неповнолітніми відбулася сварка, яка переросла у бійку. У результаті 12-річній дівчинці було завдано тілесних ушкоджень. Наразі потерпіла знаходиться у лікарні, у подальшому медиками буде надана оцінка з приводу ступеня тяжкості тілесних ушкоджень.

Подію кваліфіковано як хуліганство, повідомили в Поліції Київської області. Порушниць разом із батьками було запрошено до відділу поліції для надання пояснень. Слідчі Білоцерківського управління поліції Київщини розслідують кримінальне провадження за фактом хуліганства (ч.1 ст.296 ККУ).

Фото, оприлюдені Поліцією Київської області

85 запитів за 1,599