У Велику суботу потрібно багато чого встигнути зробити: допекти паски і довести до ладу кожну великодню страву, пофарбувати яйця, прикрасити будинок і обов’язково сходити до церкви, пише сайт Ближче до Бога.
Велика субота є останнім пісним днем, коли бажано утримуватися від їжі по максимуму. Багато хто до Великодніх свят у цей день фарбує яйця.
У цей день згадують лежання Тіла Христа в труні. Як пишуть церковні книги, цього дня душа Ісуса Христа побувала в пеклі і розповіла там про те, що життя торжествує над смертю.
Що не можна робити в Страсну суботу?
Не можна їсти з третьої години ночі суботи і до ранку неділі. Попри те, що Великдень настане вже опівночі, святкова трапеза дозволяється тільки вранці.
Відмовтеся від веселощів.
Не можна ходити на риболовлю чи полювання.
Відмовтеся поки від садово-городніх робіт.
Звичайно ж, ніякого рукоділля.
Не можна відмовляти в цей день людям, які вас про щось попросять.
Важливо! Багато людей в Страсну суботу відправляються на цвинтар, але, згідно з церковними законом, цього робити не можна.
Не варто лаятися і сваритися. Потрібно дозволити вірі, благодаті, любові і добру наповнити ваше серце. Це і є найважливіша і головна підготовка до Великодня.
15 квітня - день пам'яті Тита Чудотворця

Тит жив у VIII-IX століттях, пише unian.ua. У юності він вирішив відректися від мирського життя: спочатку став послушником, а потім ченцем у Студійському монастирі поруч із Константинополем. Через деякий час за його спосіб життя, працю і лагідну вдачу Тита зробили пресвітером. За часів іконоборчих гонінь він твердо відстоював шанування православних ікон.
За свою чесноту був наділений даром чудотворення від Бога. Преподобний Тит дожив до глибокої старості й пішов з миром.