2 квітня християни вшановують пам’ять мучениці Фотіни

today 02.04.2023 query_builder 08:01 remove_red_eye 75 bookmarks Новини

Фотіна (Світлана) народилася і жила в Самарії (зараз це історична область Ізраїлю), пише unian.ua. В Євангелії про неї розповідають як про жінку, до якої звернувся Ісус і попросив попити води з колодязя Якова.

У розмові з Фотіною Ісус сказав їй:"Той, хто п'є воду цю, зажадає знову, а хто буде пити воду, яку Я дам йому, той не буде жадати довіку; але вода, яку Я дам йому, стане в ньому джерелом води, що тече в життя вічне". Після Спаситель розповів жінці, що він - Месія. Фотіна повернулася в селище і розповіла, що зустріла Христа і увірувала в нього. Після цього вона стала проповідувати благу звістку, сини її теж стали християнами і, навіть будучи на високих посадах, поширювали віру. За це їх судили, піддали тортурам і кинули в темницю.

Фотіна ж постала перед судом за те, що навернула у віру дочку імператора і її служниць. Святу та інших християнок хотіли спалити, але вогонь не приніс їм ніякої шкоди. Тоді мучениць катували і теж кинули в темницю з отруйними зміями - але і там вони вижили. Через три роки всіх мучениць і синів Фотіни стратили.

87 запитів за 0,180