23.02.2023 – феномен дзеркальної дати. Що варто робити в цей день, аби змінити долю на краще

today 23.02.2023 query_builder 10:49 remove_red_eye 150 bookmarks Новини, Таємні знання

23 лютого 2023 року – така дзеркальна дата випадає у кращому випадку раз на рік. Нумерологи та астрологи вважають її енергетично найсильнішим днем року, який принесе кардинальні зміни та відкриє нові можливості. У цей день ми можемо притягнути благополуччя та успіх. Головне - бути на позитиві. У цей день бажано мріяти. Відправляйте у Всесвіт свої добрі посили та бажання – і вони неодмінно здійсняться.

Астрологи вважають, що дзеркальна дата 23.02.2023 допоможе зрозуміти, як нейтралізувати негативні обставини та внести рівновагу в життя.

Безперечно, кожна дзеркальна дата має свої особливості. Адже на її енергетику та значення впливають цифри. 23 – це особливе число. Приміром, ілюмінати його часто використовували в різних обрядах. Двійка відповідає за енергію спілкування між людьми, саморозвитку, досягнення цілей, діяльність людини. Енергія чотирьох двійок у дзеркальній даті допомагає людям віднайти свою місію.

Трійка символізує творчість, символізує розвиток та зростання взаємодії, спонукає діяти. Якщо хочеться ризикнути в любовній сфері, варто навчитися справляти приємне враження. Якщо справа стосується кар'єри, потрібно навчитися розпоряджатися грошима.

У сумі 2 та 3 дає 5. За китайським вченням ця цифра відповідає за першоелемент «Земля». П'ятірка – це прорив, власна свідомість, символізує активність. Створіть свій план для розвитку себе.

Люди, які народилися 23-го числа (будь-якого місяця) чуттєві, незалежні, люблять допомагати іншим. Всебічно розвинені, їм подобається долати різні складні ситуації.

Що потрібно робити 23.02.2023 року

Загадувати бажання. Нумерологи стверджують, що найкраще загадувати бажання о 23:23. У цей день впевнено будуйте плани на майбутнє та формуйте бажання. Ви можете розпочати нову любовну історію, зізнатися у своїх почуттях предмету обожнювання. Викинути з життя негативні думки та вирішити всі розбіжності з партнером, близькими та знайомими.

Що не варто робити 23.02.2023 року

• Не слід негативно мислити та піддаватися песимізму.

• Заборонено непокоїться.

• Не варто вступати у суперечки та доводити правоту.

Журнал Київщини "Корисний формат. Нове передмістя"

Фото із сайту "Факти"

87 запитів за 0,227