25 сімей, які втратили житло під час бойових дій на Київщині, отримали нові будиночки від меценатів (+відео)

today 22.09.2022 query_builder 13:33 remove_red_eye 800 bookmarks Новини

На освячення будинків, які споруджували за кошти спонсорів, приїхав митрополит ПЦУ Епіфаній, повідомляє tsn.ua.

Будинки за сучасними технологіями спорудили коштом Митрополичого фонду Православної Церкви України. Меценат Андрій Мацола виділив на цю програму 20 мільйонів гривень. За його словами, він не міг дивитися, як старі та малі жили у жахливих умовах.

"Ми обирали багатодітні сім'ї, які втратили все, тому сконцентрувалися на трьох селах - Андріївка у Макарівській громаді, Озера і Мощун. Ці села зруйновані на 80%", - розповів Андрій Мацола.

Українцям зараз важко, як ніколи, але саме зараз потрібно об’єднатися і підтримати один одного, особливо нужденних, кажуть священники Православної Церкви України. Блаженнніший Митрополит Київський та всієї України Епіфаній закликав творити добро. «У мене така радість на душі, що ми зуміли втілити це все в життя, бо, коли кілька місяців тому ми відвідували ці місця і бачили ці руйнації, у нас виникло бажання допомогти людям - збудувати будинки, щоб вони могли зустріти холод і зиму. Ми покликані робити добро», - додає митрополит.

Епіфаній переконаний, що започаткована ініціатива з будівництва житла для потерпілих діятиме і в майбутньому, якщо, звісно церкві та нужденим допомагатимуть меценати.

">

Фото та відео - ТСН

92 запитів за 0,170