8 листопада – повне місячне затемнення: як змінити життя на краще

today 08.11.2022 query_builder 10:01 remove_red_eye 82 bookmarks Новини

У листопаді ми продовжуємо проживати важливий космічний період між затемненнями. Відомо, що затемнення несуть людям можливість змін. Тож скористайтеся цією можливістю. Максимальна фаза повного місячного затемнення відбудеться 8 листопада о 12:59:09 за київським часом.

Астрологи радять перед будь-яким затемненням витримати триденний піст, провести цей період у спокої, не ухвалюйте важливих рішень. За пів години до моменту затемнення бажано запалити свічку, обійти з нею квартиру за годинниковою стрілкою, читаючи молитву. Вогонь добре очищає будинок від негативної енергії. Перед моментом затемнення запишіть те, що заважає вам жити і що ви хочете змінити в собі (страхи, комплекси, сумнів).

Місячне затемнення відбувається під час повені, коли емоції досягають кульмінації і бажають звільнення. У період місячного затемнення можна позбутися психоматичних причин багатьох захворювань, звільнитися від шкідливих звичок (куріння, алкоголю, ігроманії тощо), а також комплексів та слабкостей.

Головне правило під час затемнення – будьте джерелом виключно позитивних думок та бажань. Не проявляйте агресію, гнів, роздратованість. Будьте вдячними та налаштовуйтеся на позитив.

Фото - ілюстративне, Pixabay

92 запитів за 0,189