А про сиріт забули. Прокуратура зобов’язала управління освіти Броварської міськради виплатити державну грошову допомогу дітям-сиротам

today 09.10.2022 query_builder 17:47 remove_red_eye 146 bookmarks Новини

Суд задовольнив позов Броварської окружної прокуратури та зобов’язав управління освіти та науки Броварської міської ради виплатити випускникам загальноосвітніх навчальних закладів комунальної власності, які мали статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, одноразову грошову допомогу. Про це повідомляє Прокуратура Київської області.

Ювенальні прокурори під час вивченням стану дотримання соціальних і майнових прав випускників з-поміж дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, встановили, що посадові особи відділу освіти у 2019-2020 роках не вжили заходів щодо виплати 13 дітям вказаних категорій належної їм державної грошової допомоги у розмірі не менше 6 прожиткових мінімумів для осіб відповідного віку. На той момент ця сума становила від 12 до майже 14 тис. грн на кожну особу.

З огляду на порушення законодавства, а також враховуючи неспроможність дітей самостійно відстоювати свої майнові права, на їх захист встала прокуратура. Наразі завдяки принципової позиції Броварської окружної прокуратури дітям виплатять належну їм матеріальну допомогу.

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,204