Аналіз списків Forbes, жінки з якими іменами мають найбільші статки та притягують гроші

today 09.02.2022 query_builder 22:10 remove_red_eye 234 bookmarks Новини, Таємні знання

П'ять жіночих імен, володарки яких найчастіше потрапляють у рейтинг Forbes, визначили експерти. Вони проаналізували списки успішних жінок, які оприлюднює видання, повідомляє Радіо Трек.

Ольга

Володарки цього імені знають, як витрачати гроші. І, як магніт, притягують їх. Парадокс у тому, що чим більше Ольга витрачає, тим більше грошей знову йде до неї в руки.

Лідія

Цих жінок ніщо не зупинить до шляху до успіху, і дорогою вони добре керують фінансами. Лідії стають успішними як самостійна одиниця, але добре працюють у парі з забезпеченою людиною. Часом їм треба міцний фундамент, щоб далі визначати вектор розвитку на власний розсуд.

Наталя

Ці жінки наполегливі, стійкі та часом дуже вперті. Наталії – успішні як ніхто! Переважно вони легко розв’язують проблеми та виходять на той рівень доходу, який воліють отримувати.

Тетяна

Це друга сходинка рейтингу жінок, здатних притягувати гроші. Тетяни вдало керують великим колективом, вміють добре розділяти потоки грошей й загалом керувати бізнесом. Ім'я однозначно заряджене на успіх і гроші.

Олена

Олена – лідер рейтингу. Найбільше багатійок саме серед Олен. Не поступляться нічим на шляху до свого успіху. Це відповідальні жінки, а тому вони часто працюють керівниками. Експерти кажуть, що Олена ніколи не буде бідною.

Фото - Радіо Трек

92 запитів за 0,189