Астрологiчний прогноз для всіх знаків Зодіаку на 13-19 лютого

today 13.02.2023 query_builder 07:18 remove_red_eye 72 bookmarks Новини

ОВЕН

У Овнів з`являться хорошi можливостi для змiни i полiпшення своїх особистих якостей. Життя вируватиме, тому багато планiв доведеться переглянути. Намагайтеся пiдкрiплювати слова справами, iнакше ризикуєте пiдiрвати свiй авторитет. У вiвторок будуть вдалими поїздки. На середу бажано не планувати серйозних зустрiчей i переговорiв. У четвер не лiзьте на рожен - краще приймiть пропозицiю начальства.

ТIЛЕЦЬ

Тільці можуть зiткнутися на цьому тижнi з термiновими справами. З`явиться додаткове навантаження, а зосередитися стане важче. Не соромтеся попросити допомоги. Найкращим виходом було б взагалi делегувати всю вiдповiдальнiсть кому-небудь дiяльному, а вам - присвятити цей тиждень вiдпочинку. Якщо це всього лише мрiї, спробуйте хоч би бiльше спати. Домашнi i сiмейнi справи можуть вийти на перший план. У четвер ви можете одержати важливу iнформацiю. У суботу не проявляйте надмiрно самовпевненість, бо це може призвести до ускладнення вiдносин з оточуючими.

БЛИЗНЮКИ

У життi є багато дрiбних радощiв, якими грiх не подiлитися. Таким чином ви зможете перетворити знайомих на вiрних друзiв. У середу ви, швидше за все, вiдчуєте прилив енергiї i повиннi правильно нею розпорядитися: витратити всю без залишку на досягнення головної мети. У суботу, перш нiж кардинально мiняти життя своїх домашнiх, повiдомте їх про це. Враховуючи всi заперечення i зауваження, ви досягнете значно бiльшого. Гармонiя в сiм`ї - це ваша заслуга, але не треба нагадувати про це щомитi.

РАК

Не варто будувати грандiознi плани, слід скоротити їх до реального об`єму. Спiлкування з начальством по можливостi скоротiть до мiнiмуму, iнакше вашi понад мiру дотепнi вислови можуть спровокувати виникнення конфлiкту. В п`ятницю до вас можуть прийти несподiванi гостi. Проведiть вихiднi з близькими людьми. У суботу, вирiшуючи важливi питання, прислухайтеся до порад родичiв i не відмовляйтеся від їхньої допомоги.

ЛЕВ

У Левів настає сприятливий час для кар`єрних досягнень. Але для цього вам доведеться пiдвищити свiй професiйний рiвень. У вiвторок проявiть рiшучiсть i активнiсть. Якщо виникнуть якiсь неточностi, то найближче майбутнє розставить все по своїх мiсцях. Не вiдмовляйтеся вiд допомоги оточуючих для вирiшення завдань. В п`ятницю краще не планувати дiлових зустрiчей i переговорiв з партнерами. Цього дня вас навряд чи пiдтримає начальство.

ДIВА

Дівам цього тижня добре потихеньку починати реалiзовувати намічені плани. У вiвторок не змінюйте своєї точки зору, щоб комусь догодити, оскiльки цим ви можете пiдiрвати свiй авторитет. Продумайте важливi проєкти i в кiнцi тижня обговорiть їх з однодумцями i тими, вiд кого залежить втiлення їх у життя. Переговори на цьому тижнi будуть недоречнi.

ТЕРЕЗИ

У Терезів цього тижня з`явиться можливiсть вивчити потенцiйнi можливостi своїх партнерiв. Вiд цього залежатимуть вашi власнi можливостi в найближчому майбутньому. Життя обiцяє бути цiкавим i насиченим. Вам доведеться занурюватися з головою практично в кожне нагальне робоче питання, тому часу на особисте життя практично не залишиться. У вихiднi днi на вас можуть навалитися домашнi турботи i проблеми.

СКОРПIОН

Спокiй i цiлеспрямованiсть - озброївшись цими якостями, ви обов`язково досягнете бажаного успiху. Зiрки будуть на вашому боцi. Вам треба бути уважнiшим пiд час роботи з дiловими паперами, документами або матерiальними цiнностями. Завоюйте довiру вашого начальства, доведiть йому свою надiйнiсть - i перед вами вiдкриються новi можливостi. На четвер варто планувати укладення договорiв i угод. Не забувайте про домашнi справи, що накопичилися.

СТРIЛЕЦЬ

Стрільцям слід провести максимум часу в спокiйнiй обстановцi. У вiвторок, перш нiж вирiшувати проблему, розгляньте її уважнiше: можливо, ваше сприйняття ситуацiї змiниться, i рiшення зажадає абсолютно iншого пiдходу. У середу доведеться вiдстоювати свої iдеї. У вас буде можливiсть зміцнити свiй авторитет, може з`явитися шанс зайняти вище становище. Можливi розбiжностi з дiтьми, проте їх легко улагодити, висунувши своєчасну конструктивну пропозицiю.

КОЗЕРIГ

Козерігам варто зайнятися оновленням iмiджу. Цього тижня вам доведеться ухвалювати важливi рiшення i збирати їхнi плоди. Спiвпраця з партнерами з iнших мiст поступово налагоджується. У вiвторок ваше заповiтне бажання збудеться, тiльки не заважайте долi. В п`ятницю будьте особливо уважнi до дiтей i рiдних, стримуйте напади дратiвливостi. В недiлю дозвольте собi маленькi слабкостi.

ВОДОЛIЙ

Сприятливий тиждень для Водоліїв, без особливих хвилювань i тривог. Однак доведеться контролювати свої емоцiї. У понедiлок ви можете вирiшити практично всi проблеми. Рiшучiсть, з якою ви долаєте перешкоди, розсудливiсть, що не дозволяє вам пуститися в такi цiкавi з першого погляду авантюри, можуть служити прикладом для наслiдування. Особливо вдалим в цьому вiдношеннi буде четвер. Бiльш важливi проблеми будуть вирiшенi завдяки вашiй зiбраностi i вiдповiдальностi.

РИБИ

Рибам слід поберегти сили. Можливi змiни планiв у дiлових партнерiв у сприятливу для вас сторону, проте це додасть вам додаткового клопоту. Старi проєкти почнуть поступово розвиватися. У суботу в справах вас супроводжуватиме успiх, а всi зусилля принесуть результати. У недiлю можливi конфлiкти на побутовому грунтi. Намагайтеся не виплiскувати емоцiї, тримайте їх пiд контролем.

Фото з відкритих джерел

87 запитів за 0,196