АТБ обмежує продаж солі та цукру в одні руки, а Сільпо анонсує, що в магазини мережі їдуть сотні тонн солі

today 29.05.2022 query_builder 10:05 remove_red_eye 573 bookmarks Новини

У супермаркетах АТБ ввели обмеження на продаж солі та цукру. Тепер продавати більше 5 кг цукру в одні руки не можна, обмежили і продаж солі — не більше двох пачок.

Відповідна інформація розміщена в прикасових зонах супермаркетів, повідомляє Сьогодні. Водночас директор Всеукраїнського благодійного фонду АТБ Сергій Демченко повідомив, що обмеження мають тимчасовий характер, поки ситуація з продовольчим ажіотажем і закупівлями не нормалізується. Адже наразі деякі покупці дуже багато закуповують про запас або ж купують в АТБ, а перепродують втридорога, користуючись панікою.

У свою чергу на своїй сторінці у Фейсбуці "Сільпо" інформує, що до магазинів мережі їдуть сотні тонн солі. Залишилося почекати тижні зо два.

"Ми домовилися про поставки солі з виробниками в Україні та за кордоном. У квітні ми почали співпрацювати з одним з найстаріших підприємств у Європі — Дрогобицькою солеварнею у Львівській області.

У травні ми знайшли нових постачальників у Польщі, Румунії та Туреччині. Перші партії Куявської солі з Польщі ми вже почали отримувати. Сіль з Румунії та Туреччини очікуємо в Україні на початку та в середині червня. До того ж «Сільпо» збільшує поставки солі ТМ Sosalt з Італії", - йдеться у повідомленні.

Фото - "Сьогодні"

87 запитів за 0,163