Аварійні бригади повернули світло в понад 34 тисячі домівок Київщини, знеструмлених через негоду

today 03.10.2022 query_builder 12:17 remove_red_eye 91 bookmarks Новини

На Київщині триває ліквідація наслідків негоди, що сталася вчора, 2 жовтня. Через зливу та пориви вітру було повністю знеструмлено 114 населених пунктів області та 77 — частково.

Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація. Було пошкоджено 68 повітряних ліній та 1064 трансформаторних підстанцій.

Найбільше постраждали Бородянський, Вишгородський та Макарівський енерговузли. На ранок 3 жовтня енергетики ДТЕК “Київські регіональні електромережі” вже повернули світло в понад 34 тисячі домівок у 91 населеному пункті, що знеструмлювався повністю, та 70 — частково. Поки що повністю знеструмленими залишаються 23 населених пункти та 7 — частково.

За даними Київської ОВА, першочергово фахівці відновлюють енергопостачання соціально значущих об’єктів — лікарні, промислові підприємства, великі ділянки з найбільшою кількістю знеструмлених будинків і квартир.

Після відновлення енергооб’єктів високої та середньої напруги фахівці почнуть відновлювати роботу ліній 0,4 кВ, що безпосередньо живлять будинки жителів. Мешканцям області нагадують, що не слід наближатися до оголених проводів, обірваних ліній, відкритих дверей та люків електроустановок, а також пошкоджених опор.

Фото - КОВА

85 запитів за 0,188