Боремося із сухістю шкіри рук, не виходячи з дому

today 14.05.2020 query_builder 10:21 remove_red_eye 118 bookmarks Новини

Під час карантину доводиться досить часто мити руки та користуватись дезінфектором. А це робить шкіру рук жорсткою, сухою, в декого вона навіть починає лущитись. З дому ж виходити зайвий раз лікарі теж не рекомендують.

Та проблему сухої шкіри можна вирішити за допомогою доступних засобів, які є в кожному домі, пише Жіночий світ.

У багатьох в квартирах є алое. Зробіть пюре з одного листка рослини і протріть руки. Це повністю натуральний і безпечний зволожуючий крем.

Роками використовували як зволожуючий засіб вазелін, який входить до складу багатьох бальзамів та кремів для рук. Він, до речі, не лише блокує вологу всередині шкіри, а і створює захисний бар’єр.

Дослідження, проведене 2013 року, показало, що звичайна соняшникова олія робить шкіру більш зволоженою. А ось оливкова олія навпаки може пошкодити природний захисний бар’єр шкіри.

Допоможуть і ванночки з вівсом. Просто додайте до води, в якій ви миєте руки, сирого або вареного вівса. Ви можете також приготувати суміш з вівса та соняшникової олії і втирати її в шкіру.

Для профілактики захворювань ми часто використовуємо лимони. А лимонний сік також добре спрацьовує, коли справа стосується боротьби з сухістю шкіри. Лимон – не тільки зволожить суху шкіру, а також він може розгладити дрібні нерівності, викликані тривалим пересушуванням шкіри.

Всім відомо, що протизапальні властивості має мед. Але він також добре зволожує шкіру. Нанесіть мед безпосередньо на шкіру, він не викличе печіння або подразнень.

92 запитів за 0,278