(Боярка, музей) “Зв’язок часів” Оксани Лупич

today 23.03.2019 query_builder 10:12 remove_red_eye 382 bookmarks Вікенд, Новини

У Боярському краєзнавчому музеї знову свято мистецтва - сьогодні, 23 березня о 13 годині тут відбудеться відкриття персональної виставки Оксани Лупич "Зв'язок Часів".

Нині художниця, за плечима якої численні персональні та колективні виставки, мешкає у Києві, але коріння роду її саме у Боярці, а тому заклад культури зміг придбати її роботу "Дерево Кохання", яка без сумніву прикрасить постійну експозицію музею.

Боярка виставка картин
Творчості Оксани Лупич притаманне жанрове різноманіття, воно чуттєве, імпресіоністичне, гармонія й краса природи надихає і окриляє художницю.

Анімалістика та абстракція - жанри, що розкривають грані особистого ставлення до таїн природи й тваринного світу.

Любов до життя, доброта до всього сущого на землі й вміння захоплюватися навколишнім світом - цінності Оксани Лупич, які вона відтворює у кожній своїй картині.

У її пейзажній ліриці таємничі ліси й бурхливі ріки, гори й поля, міські й морські пейзажі, у натюрмортах переважають квіти.

Взагалі, світу квітів присвячений величезний пласт творчості майстрині. Серед її робіт екзотична ніжна сакура, тендітні іриси, прекрасні гербери, величаві гладіолуси, загадкові лотоси. Деякі з цих чудових робіт із рукотворного квітника художниці наповнять експозицію Боярського краєзнавчого музею.

Тож до 19 квітня поспішайте на вул. Грушевського, 49 у Боярці, й ви забудете про всі турботи й негаразди, повністю занурившись у світ прекрасного живопису Оксани Лупич.

place Адреса

Відкриття виставки картин. Оксана Лупич. Боярський музей

92 запитів за 0,238