Браконьєри ніяк не вгамуються

today 10.09.2022 query_builder 09:32 remove_red_eye 72 bookmarks Новини

Вісім порушень впродовж 7-8 вересня зафіксовано рейдовою групою, інформує Київський рибоохоронний патруль. Зокрема, 7 вересня о 6 год. 30 хв. на річці Унава в с. Півні Фастівського району спільно з громадським інспектором рибоохорони викрито трьох громадян, які рибалили з човна чотирма тенетами, загальною довжиною 350 метрів.

При перевірці улову виявлено 17 карасів сріблястих, 12 пліток, 2 йоржа звичайного та щука. Загальна вага улову - 7 кг. Ловили б спінінгами чи фідерами все було б гаразд, а за сітки доведеться розплачуватися.

Адже збитки, розраховані відповідно до такс, становлять 49215 грн. Для встановлення осіб порушників викликалися працівники Нацполіції. На браконьєрів оформлено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Човен, тенети та рибу вилучено до рішення суду.

При перевірці ринку «Вечірній» на предмет законності водних біоресурсів у м. Фастів виявлено реалізацію 5 кг карася сріблястого без дозвільних документів. Складено протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП.

Крім того, протягом двох днів виявлено та вилучено з водойм 8 тенет загальною довжиною 410 метрів. Оформлено 4 акти безгосподарського майна. Інциденти сталися на річці Рось, поблизу сіл Городище, Пилипча Білоцерківського району, с. Михайлівка, що на Володарщині, річці Роська, в районі с. Кашперівка, що на Тетіївщині.

Фото - Київський рибоохоронний патруль

92 запитів за 0,172